BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Zagreb - Zde naleznete magisterské studium v Zagreb

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Chorvatsko je zemí, kde 40% občanů pohybuje mezi 18 a 35 roky dosáhli vyššího vzdělání vzdělání. V zemi se zlepšila studentský život v těchto univerzit se sníženým životní úrovně v těchto vysokých školách, zejména pro místní a dokonce i zahraničních studentů.

Záhřeb byl neustále vyvíjí a roste a dnes, četné vzdělávací centra, kde mezinárodní i místní studenti mohou připojit pro pokročilé studium. Záhřeb je rušné město, ale to dává studentům nekonečné možnosti dělat své výzkumné práce.

Bakalářské studium v Zagreb - Veškeré informace o bakalářské studiu v Zagreb. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Zagreb zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalářský na digitální marketing

Algebra University College
Kampus Denní studium 3 roky Říjen 2019 Chorvatsko Zagreb

Profesionální bakalářském studijním programu v oblasti digitálního marketingu na University College Algebra je jasná odpověď na potřeby zaměstnavatelů (v Chorvatsku a Evropské unie) v oblasti digitálního marketingu a marketingu obecně. Během vývoje studijního programu, jehož hlavním východiskem pro každého kurzu spočívá v okamžité praktické použitelnosti znalostí a dovedností na dokončení studia, aby úvod k povolání a pracovním místě co možná nejkratší.

Bakalářský multimediální výpočetní

Algebra University College
Kampus Denní studium 3 roky Říjen 2019 Chorvatsko Zagreb

Během několika posledních let, pole multimediální výpočetní techniky byl nejdynamičtější pole ve vývoji výpočetní techniky a byl lámání záznamy v počtu uživatelů a tempa růstu zaměstnanosti na denní bázi. Na vlně rozvoj sociálních sítí a inteligentní mobilní zařízení, poptávka po různých typů multimediálního obsahu (video, animace, audio) a systémů (webové portály, systémy CMS, e-commerce) je značně rozšiřuje.

Bakalářský v systémové inženýrství

Algebra University College
Kampus Denní studium 3 roky Říjen 2019 Chorvatsko Zagreb

Během posledních deseti let, odborníci se znalostí v oboru systémové inženýrství byly nejžádanější skupinou mezi všemi odborníky v oblasti IT zaměstnaných v Chorvatské republice. Jejich kariéry jsou úzce spjaty s dynamicky se rozvíjející technologie, a to nezbytná podmínka jejich zaměstnání je dosaženo průmyslu certifikací, které kromě uznávání odborné kvalifikace, poskytují lepší finanční pracovní podmínky a zjednodušit přístup k evropským a mezinárodním zaměstnavatelů.

Bakalářský v softwarovém inženýrství

Algebra University College
Kampus Denní studium 3 roky Říjen 2019 Chorvatsko Zagreb

Během posledních deseti let, odborníci se znalostí v oblasti softwarového inženýrství byly nejžádanější skupinou mezi všemi odborníky v oblasti IT zaměstnaných v Chorvatské republice a tvoří asi 50% celkové zaměstnanosti v odvětví informačních technologií. Jejich kariéry jsou úzce spjaty s dynamicky se rozvíjející technologie a výhodu v jejich zaměstnání je dosaženo průmyslu certifikací, které kromě uznávání odborné kvalifikace, poskytují lepší finanční pracovní podmínky a zjednodušit přístup k evropským a mezinárodním zaměstnavatelů.

Bakalářský v gastronomii

Aspira University College
Kampus Denní studium Kombinované 3 roky Říjen 2019 Chorvatsko Zagreb Split + 2 více

Chorvatsko úspěšně vybudovalo status jednoho z nejrychleji rostoucích středomořských gurmánských destinací. Jeho růst a vývoj jsou založeny na bohaté gastroenologické tradici, stejně jako na rostoucí nabídce nejrůznějších restaurací s vysoce kvalitní nabídkou místní gastronomie a enologové.

Bakalář v oboru Obchodní matematika a ekonomie

Zagreb School of Economics and Management
Kampus Denní studium 4 roky Září 2019 Chorvatsko Zagreb

Vysokoškolský program Business Mathematics and Economics kladou důraz na podnikovou ekonomiku a kvantitativní matematiku s cílem připravit finanční odborníky pro práci v bankovnictví a finančnictví, jakož i ve výrobě, distribuci, logistice, telekomunikacích, software a dalších společnostech v Chorvatsku a celosvětově.

Bakalář ekonomie a managementu

Zagreb School of Economics and Management
Kampus Denní studium 4 roky Září 2019 Chorvatsko Zagreb

Tento čtyřletý program obsahuje předměty z oblasti ekonomie, managementu, účetnictví, financí, marketingu, cestovního ruchu a obrovského počtu volitelných předmětů, které mohou studenti absolvovat v závislosti na svých osobních preferencích.