BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Chorvatsko - Zde naleznete bakalařské studium v Chorvatsko!

Bakalářská 's titul je udělován univerzitami a institucemi po celé Chorvatsku, ve veřejných a soukromých škol věnuje řadu umění disciplín, a vědy. Typicky titul po čtyřech letech prezenční formy studia, Bakalářský stupňů poskytnout studentům foundational znalosti a dovednosti pro práci ve vyspělých pozicích v řadě odborných oblastí. Bakalářské studijní programy na vysokých školách chorvatských jsou nabízeny v oboru ekonomie, inženýrství, management, medicína, právo, umění, sociologie, biologie, chemie a mnoho dalších oborů. Často, bude bakalářské programy v Chorvatsku nabízí studentům možnost specializovat se v jedné oblasti nebo odvětví obecného oboru v určitém okamžiku v průběhu čtyřleté studijního programu.

Po zavedení Boloňského procesu, nyní bakalářské programy v Chorvatsku jsou standardizovány a snadno rozpoznatelné, nebo přenositelné do mezinárodních institucí po dokončení stupně.Bakalářské tituly jsou prvním krokem k podpoře studenta 's vysokoškolského vzdělávání mistrů nebo doktorského studia v Chorvatsku a po celém světě. V závislosti na škole, v oblasti studia, domácí regionu nebo zemi žadatele nebo finanční situaci žadatele, může školné a poplatky se velmi liší u bakalářských programů v Chorvatsku.

Chcete-li se dozvědět více o tom, jak můžete požádat o bakalářském studijním programu na vysoké škole nebo ve škole v Chorvatsku, jednoduše přejděte dolů a přečtěte si více, ještě dnes!

nalezené výsledky Filter

Bakalářský na digitální marketing

Algebra University College
Kampus Denní studium 3 roky Říjen 2019 Chorvatsko Zagreb

Profesionální bakalářském studijním programu v oblasti digitálního marketingu na University College Algebra je jasná odpověď na potřeby zaměstnavatelů (v Chorvatsku a Evropské unie) v oblasti digitálního marketingu a marketingu obecně. Během vývoje studijního programu, jehož hlavním východiskem pro každého kurzu spočívá v okamžité praktické použitelnosti znalostí a dovedností na dokončení studia, aby úvod k povolání a pracovním místě co možná nejkratší.

Bakalářský multimediální výpočetní

Algebra University College
Kampus Denní studium 3 roky Říjen 2019 Chorvatsko Zagreb

Během několika posledních let, pole multimediální výpočetní techniky byl nejdynamičtější pole ve vývoji výpočetní techniky a byl lámání záznamy v počtu uživatelů a tempa růstu zaměstnanosti na denní bázi. Na vlně rozvoj sociálních sítí a inteligentní mobilní zařízení, poptávka po různých typů multimediálního obsahu (video, animace, audio) a systémů (webové portály, systémy CMS, e-commerce) je značně rozšiřuje.

Bakalářský v systémové inženýrství

Algebra University College
Kampus Denní studium 3 roky Říjen 2019 Chorvatsko Zagreb

Během posledních deseti let, odborníci se znalostí v oboru systémové inženýrství byly nejžádanější skupinou mezi všemi odborníky v oblasti IT zaměstnaných v Chorvatské republice. Jejich kariéry jsou úzce spjaty s dynamicky se rozvíjející technologie, a to nezbytná podmínka jejich zaměstnání je dosaženo průmyslu certifikací, které kromě uznávání odborné kvalifikace, poskytují lepší finanční pracovní podmínky a zjednodušit přístup k evropským a mezinárodním zaměstnavatelů.

Bakalářský v softwarovém inženýrství

Algebra University College
Kampus Denní studium 3 roky Říjen 2019 Chorvatsko Zagreb

Během posledních deseti let, odborníci se znalostí v oblasti softwarového inženýrství byly nejžádanější skupinou mezi všemi odborníky v oblasti IT zaměstnaných v Chorvatské republice a tvoří asi 50% celkové zaměstnanosti v odvětví informačních technologií. Jejich kariéry jsou úzce spjaty s dynamicky se rozvíjející technologie a výhodu v jejich zaměstnání je dosaženo průmyslu certifikací, které kromě uznávání odborné kvalifikace, poskytují lepší finanční pracovní podmínky a zjednodušit přístup k evropským a mezinárodním zaměstnavatelů.

Bakalář v ekonomice podnikání: Mezinárodní obchod

University Of Rijeka - Faculty of Economics and Business
Kampus Denní studium 3 roky Kontaktuj školu Chorvatsko Rijeka

Od akademického roku 2011/12 nabízí Ekonomická fakulta Univerzity v Rijece tříletý univerzitní vysokoškolský studijní program v oblasti ekonomiky podnikání - "International Business", který od roku 2014/15 je rozšířen na další 2letou vysokoškolskou studentku studijního programu.

Bachelor ve sportovním managementu

Aspira University College
Kampus Denní studium Kombinované 3 roky Říjen 2019 Chorvatsko Split + 1 více

Studijní program Správa sportu je osvědčený učební plán, který poskytuje kompetence k práci ve sportu či ekonomice. Další vzdělávání může pokračovat na specializovaném postgraduálním studijním programu Správa sportu.

Bakalářský v gastronomii

Aspira University College
Kampus Denní studium Kombinované 3 roky Říjen 2019 Chorvatsko Zagreb Split + 2 více

Chorvatsko úspěšně vybudovalo status jednoho z nejrychleji rostoucích středomořských gurmánských destinací. Jeho růst a vývoj jsou založeny na bohaté gastroenologické tradici, stejně jako na rostoucí nabídce nejrůznějších restaurací s vysoce kvalitní nabídkou místní gastronomie a enologové.

Bakalář v oboru Mezinárodní management v hotelnictví a cestovním ruchu

Aspira University College
Kampus Denní studium 3 roky Říjen 2019 Chorvatsko Split

Vysokoškolský odborný studijní program Mezinárodního pohostinství a managementu cestovního ruchu připravuje studenty na manažerské funkce v oblasti cestovního ruchu, pohostinství a hotelnictví.

Bakalář v oboru Obchodní matematika a ekonomie

Zagreb School of Economics and Management
Kampus Denní studium 4 roky Září 2019 Chorvatsko Zagreb

Vysokoškolský program Business Mathematics and Economics kladou důraz na podnikovou ekonomiku a kvantitativní matematiku s cílem připravit finanční odborníky pro práci v bankovnictví a finančnictví, jakož i ve výrobě, distribuci, logistice, telekomunikacích, software a dalších společnostech v Chorvatsku a celosvětově.

Bakalář ekonomie a managementu

Zagreb School of Economics and Management
Kampus Denní studium 4 roky Září 2019 Chorvatsko Zagreb

Tento čtyřletý program obsahuje předměty z oblasti ekonomie, managementu, účetnictví, financí, marketingu, cestovního ruchu a obrovského počtu volitelných předmětů, které mohou studenti absolvovat v závislosti na svých osobních preferencích.