Filter
Bakalářské studium
Nizozemsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Chov koní v Nizozemsko - Zde naleznete bakalářské studium Chov koní v Nizozemsko

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Studie koní se zaměřují na péči, trénink a jízdu koní. Studenti se mohou naučit o anatomii koní, chovu a krmení, stejně jako o tématech týkajících se podnikání, jako jsou stabilní údržba a běžící jízdárny.

Lidé, jazyk a kultura v Nizozemsku se nazývá "" holandský. Moderní evropské země dnes, Nizozemsko zachovalo velmi mezinárodní charakter a je známý pro jeho liberální myšlení. Nizozemsko má mnoho univerzit. V zemi byl nedávno převeden své tituly do bakalář / magistr systému.Existují dva typy vysokých škol: Akademické (více zaměřuje na získání teoretických poznatků, aka "Universiteit ") nebo aplikovaných věd (více zaměřuje na praktické znalosti, aka "Hogeschool ")

Bakalářské studium Chov koní v Nizozemsko - Veškeré informace o bakalářském studiu Chov koní v Nizozemsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Nizozemsko zde!

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Chov koní, Nizozemsko

Aeres University of Applied Sciences

Anglicky učil bakalářský titul v mezinárodním koní Business Management je obchodní administrativa stupeň, ve kterém kůň hraje ústřední roli. Obchodní administrativa předm ... [+]

Příští start programu: akademický rok 2018- 2019 Anglicky učil bakalářský titul v Vedení Mezinárodní Equine Business je obchodní administrativa stupeň, ve kterém kůň hraje ústřední roli. Obchodní administrativa předměty tvoří 70% z ceny kurzu International koní Podnikové hospodářství. Zatímco předměty s koňskou tématikou tvoří zbývajících 30%.

Zaměření na koní řízení usnadňuje studentům vstřebat informace o obchodní správy předmětů, jako je marketing a ekonomiku.

Psaní podnikatelské plány

Jedna z věcí, které studenti budou učit v průběhu studijního programu je, jak psát politické poznámky. Student si musí vybrat aktuální téma v rámci odvětví, jako je doping v jezdeckých sportech a identifikace a registrace, například, a vytvořit politiku pro něj. Studenti se také naučí, jak sestavit obchodní plány. Jejich obchodní plány mohou být pro jezdecké podnikání, ale to nemusí být. ... [-]

Nizozemsko Dronten Almere
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Van Hall Larenstein, University of Applied Sciences

Chcete se dozvědět vše o chování zvířat, dobrých životních podmínkách, chovu, obchodu nebo jezdectví v kombinaci s obchodním řízením, marketingem a inovacemi? Máte zájem ... [+]

Chov zvířat

Jste podnikavý a máte vášeň pro zvířata?

Holandský živočišný průmysl je dynamický a velmi vysoký. V mezinárodním měřítku je Nizozemsko předním hráčem v oblasti chovu, výživy a dobrých životních podmínek zvířat. Přispějete k dalšímu rozvoji v tomto odvětví? Budete podporovat lidi a podniky, které působí v odvětví koní? Nebo zajistíte, že Nizozemsko zůstane důležitým hráčem v celosvětovém chovu dobytka? Vývoj probíhá rychlým tempem. Produkce v hospodářstvích s chovem hospodářských zvířat se rychle zvyšuje a tento vývoj se shoduje s rostoucím zaměřením na zdraví a pohodu zvířat. Podstoupíte hlavní výzvy? Průmysl může určitě využít dobře vyškolených odborníků, jako jste vy!... [-]

Nizozemsko Velp
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině