Filter
Bakalářské studium
Severní Amerika Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Chov koní v Severní Amerika - Zde naleznete bakalářské studium Chov koní v Severní Amerika

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol.

Program v koních se zaměřuje na řadu témat týkajících se koní. Třídy mohou zahrnovat anatomii koní, živočišnou biologii, reprodukci koní, jízdu na koni, manipulaci a péči, výživu koní a rehabilitaci.

Z původních civilizací až po moderní denní říší, Severní Amerika má spoustu hands-on vzdělávacích příležitostí nabídnout učence. Plněné s řadou odlišných kultur, mohou studenti vzdělávat v ucelené způsobem.

Bakalářské studium Chov koní v Severní Amerika - Veškeré informace o bakalářském studiu Chov koní v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

3 Výsledky v Chov koní, Severní Amerika

HIWASSEE COLLEGE

Program Jezdecké Studies nabízí dvě skladby studia pro studenty. Program koní Věda je pre-veterinární studie se zaměřením koní a koní řízení a odborná příprava programu j ... [+]

Jsme rádi, že jste přemýšleli o tom stát se součástí Hiwassee komunity! Jsme tady, abychom vám pomohou s ničím a všechno, co potřebujete. Byli bychom rádi zodpoví všechny otázky, které můžete mít o koleje z akademických kruhů na dostupnosti a za jejími hranicemi.

Náš školní areál rozrostla z pouhých sedmi akrech do většího areálu, složený z osmnácti budov umístěných na 400 akrů.

Bakalaureáta studijní programy jsou ty, které poskytují vysokoškolské čtyřletý program. Studenti zapsaní v těchto programech očekávat, že vstup na trh práce po promoci nebo usilovat o přípravu na postgraduální studium nebo další odbornou studii. ... [-]

Spojené státy americké Madisonville
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aeres University of Applied Sciences

Anglicky učil bakalářský titul v mezinárodním koní Business Management je obchodní administrativa stupeň, ve kterém kůň hraje ústřední roli. Obchodní administrativa předm ... [+]

Příští start programu: akademický rok 2018- 2019 Anglicky učil bakalářský titul v Vedení Mezinárodní Equine Business je obchodní administrativa stupeň, ve kterém kůň hraje ústřední roli. Obchodní administrativa předměty tvoří 70% z ceny kurzu International koní Podnikové hospodářství. Zatímco předměty s koňskou tématikou tvoří zbývajících 30%.

Zaměření na koní řízení usnadňuje studentům vstřebat informace o obchodní správy předmětů, jako je marketing a ekonomiku.

Psaní podnikatelské plány

Jedna z věcí, které studenti budou učit v průběhu studijního programu je, jak psát politické poznámky. Student si musí vybrat aktuální téma v rámci odvětví, jako je doping v jezdeckých sportech a identifikace a registrace, například, a vytvořit politiku pro něj. Studenti se také naučí, jak sestavit obchodní plány. Jejich obchodní plány mohou být pro jezdecké podnikání, ale to nemusí být. ... [-]

Nizozemsko Dronten Almere Kanada Halifax regionální magistrát  + 1 Více
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Midway University

Program koňských studií na Midway poskytuje studentům základní dovednosti, které potřebují ke vstupu do širokého koňského průmyslu nebo k přípravě na postgraduální školu. ... [+]

Studie koňovitých

Midway University se nachází v epicentru koňského průmyslu a je renomovanou koňskou studií. Od stravovacích a chovatelských operací, prodeje a závodů, sídla asociací koní, terapeutických středisek, veterinárních a farmaceutických společností a renomovaných veterinárních postupů je náš areál perfektně situován, aby dal budoucí jezdecké příležitosti uplatnit své vzdělání v praxi. V rámci našeho holistického přístupu k jezdeckým studiím a výcviku koňů je náš kampus fungující koňskou farmou, která poskytuje skutečný přístup k praktickému učení s naším velkým stádem koní různých plemen a disciplín.

Co je koňská studia?... [-]
Spojené státy americké Uprostřed
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině