BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Civilní inženýrství v Čína - Hangzhou - Zde naleznete bakalářské studium Civilní inženýrství v Čína - Hangzhou

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Civil Engineering je jedním z oborů profesionální techniky, která se zabývá vytvořením civilních použity konstrukcí z pojmů až po výstavbu a údržbu. Oba financovaná z veřejných zdrojů vlády a soukromé společnosti jsou účastny ve stavebnictví.

 

Čína se snaží podporovat rozvoj špičkových univerzit. Čína 's ekonomika je již na světě ' s druhým největším a stále roste. Zažívají svou kulturu a pochopení jeho růst trhu posílí svou kariéru.

Toto město v průběhu let se snaží vyvíjet lepší nejlepší výkonností systému vysokoškolského vzdělávání, které by plíseň studenty efektivně. Toto může být viděno z kvalitních absolventů, které pocházejí z institucí, jako Zhejiang Sci-Tech University, Zhejiang Medical University a dalších vysokých škol.

Bakalářské studium Civilní inženýrství v Čína - Hangzhou - Veškeré informace o bakalářském studiu Civilní inženýrství v Čína - Hangzhou Ušetřete čas a kontaktujte školu v Čína - Hangzhou zde!

1 Výsledky v Civilní inženýrství, Hangzhou Filter

Civilní a environmentální inženýrství

Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute nabízí občanský a environmentální inženýrský program. Tento program vytváří civilní a environmentální ...

Čtěte více