BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Civilní inženýrství v Botswana - Zde naleznete bakalářské studium Civilní inženýrství v Botswana

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Absolventi bakalářského oboru stavebního inženýrství budou vybaveny organizační, finanční a technické dovednosti potřebné pro navrhování, plánování a testování struktur. Stavební inženýři se bude zabývat různými typy struktur, které zahrnují hráze, mosty, silnice nebo věže.

Botswana se nachází v jižní Africe, a dosáhla významného pokroku v rozvoji jejího vysokoškolského systému. Objev diamantů podstatně zvýšit příjmy pro národ, a hodně z těchto příjmů byl proudil do zlepšení škol a vysokých škol.

Bakalářské studium Civilní inženýrství v Botswana - Veškeré informace o bakalářském studiu Civilní inženýrství v Botswana. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Botswana zde!

2 Výsledky v Civilní inženýrství, Botswana Filter

BEng hornictví

Botswana International University Of Science And Technology
Bakalář
<
Denní studium
<
5 roky
Angličtina
Kampus

Tento kurz vám umožní získat teoretické a praktické znalosti o všech příslušných důlních procesech, od průzkumu až po výrobu včetně managementu a environmentálních otázek. ...

Čtěte více

BEng Civilní

Botswana International University Of Science And Technology
Bakalář
<
Denní studium
<
5 roky
Angličtina
Kampus

Oddělení civilního a environmentálního inženýrství nabízí pětiletý titul v oblasti civilního a environmentálního inženýrství, jehož cílem je poskytnout studentům podrobné kurz ...

Čtěte více