BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Civilní inženýrství v Brazílie - Belo Horizonte - Zde naleznete bakalářské studium Civilní inženýrství v Brazílie - Belo Horizonte

Bakalářské tituly z akreditovaných vysokých škol a univerzit mohou být důležitými odrazový můstek k úspěšné kariéře.Nejběžnějším typem bakalářského programu je bakalářská 's stupně, obvykle získal po čtyřech letech úspěšného studia

Oblast inženýrského stavitelství je tak jmenováno, protože se zabývá projektováním a konstrukcí budov, které jsou používány běžné civilisty, jako jsou silnice a mosty. Inženýrské stavitelství má mnoho specializací, od životního prostředí až po dopravu.

 

Některé z nejlepších univerzit v Latinské Americe se sídlem v Brazílii, v zemi, která má více než 2000 vysokých škol. Vysoké školy v Brazílii lze rozdělit do následujících skupin: federální vláda spravovaných univerzity, Státní vláda řídila vysokými školami; obecní vládě podařilo univerzit a soukromých vysokých škol.

Poměrně málo vysokými školami jsou umístěny v Belo Horizonte. Některé z významných univerzit a Brazílie, jako např. Faculdades Kennedy a Universidade Federal de Minas Gerais jsou založeny zde.

Bakalářské studium Civilní inženýrství v Brazílie - Belo Horizonte - Veškeré informace o bakalářském studiu Civilní inženýrství v Brazílie - Belo Horizonte Ušetřete čas a kontaktujte školu v Brazílie - Belo Horizonte zde!

1 Výsledky v Civilní inženýrství, Belo Horizonte Filter

V inženýrské absolvent

Faculdade de Engenharia de Minas Gerais (FEAMIG)
Bakalář
<
Kombinované studium
<
6 měsíce
Portuguese (Brazil)
Kampus

Inženýrská kurz pro civilní FEAMIG se zaměřuje na procvičování stavební inženýr tím, že pracuje se znalostmi.

Čtěte více