BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Civilní inženýrství v Bulharsko - Zde naleznete bakalářské studium Civilní inženýrství v Bulharsko

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Disciplína profesionální inženýrství, stavební inženýrství má co do činění s navrhování, výstavbu a údržbu umělých struktur, jako jsou přehrady, kanály a silnic. Pojem "civilní" se používá pro odlišení tohoto pole z vojenské techniky.

Bulharsko, oficiálně Bulharská republika, je stát ležící v jihovýchodní Evropě. To je ohraničené na severu Rumunska, Srbska a Makedonie na západě Řecka a Turecka na jihu a Černé moře na východě.

Bakalářské studium Civilní inženýrství v Bulharsko - Veškeré informace o bakalářském studiu Civilní inženýrství v Bulharsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Bulharsko zde!

1 Výsledky v Civilní inženýrství, Bulharsko Filter

Bakalář ve stavebnictví

European Polytechnical University
Bakalář
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Stavební inženýrství je jednou z nejoblíbenějších a uznávaných specialit ve vyspělých tržních ekonomikách. Poskytuje profesionály pro všechny stavební a administrativní subjek ...

Čtěte více