BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Civilní inženýrství v Kanada - Ottawa - Zde naleznete bakalářské studium Civilní inženýrství v Kanada - Ottawa

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Bachelor of Science v stavební program připravuje studenty efektivně navrhovat, plánovat a budovat systémy a infrastruktury nezbytné pro společnost. Program se věnuje oblasti dopravy, vodního hospodářství inženýrství, infrastruktury a geodetické techniky mezi ostatními.

Kanada je severoamerický země, skládající se z deseti provincií a tří teritorií. Nachází se v severní části kontinentu, se rozprostírá od Atlantiku k Pacifiku a na sever do Severního ledového oceánu.

Ottawa je uznáván jako jeden z nejlepších vzdělaných měst v Kanadě. Téměř polovina obyvatel je absolventem z různých univerzit a vysokých škol. Hlavní Instituce vyššího vzdělání, University of Ottawa a Carleton University přispěl k tomu jak přímo, tak i nepřímo.

Bakalářské studium Civilní inženýrství v Kanada - Ottawa - Veškeré informace o bakalářském studiu Civilní inženýrství v Kanada - Ottawa Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kanada - Ottawa zde!

1 Výsledky v Civilní inženýrství, Ottawa Filter

Bakalářský inženýrství

Carleton University Undergraduate
Bakalář
Zář 2021
<
Denní studium
<
4 roky
English (Canada)
Kampus

Náš uznávaný titul bakalářského inženýrství nabízí mimořádně rozsáhlou řadu programů, například bakalářský inženýrský inženýrský inženýrský inženýr, bakalářský inženýrský inže ...

Čtěte více