BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Civilní inženýrství v Německo - Mainz - Zde naleznete bakalářské studium Civilní inženýrství v Německo - Mainz

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Civil Engineering je jedním z oborů profesionální techniky, která se zabývá vytvořením civilních použity konstrukcí z pojmů až po výstavbu a údržbu. Oba financovaná z veřejných zdrojů vlády a soukromé společnosti jsou účastny ve stavebnictví.

 

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Během doby Svaté říše římské, Mainz byl hlavním městem knížectví Mainz. Dnes je hlavním městem státu Porýní-Falc, Německo. Je domovem pro více než 200 tisíc obyvatel. Je to domov pro 3 hlavních univerzit v tomto regionu.

Bakalářské studium Civilní inženýrství v Německo - Mainz - Veškeré informace o bakalářském studiu Civilní inženýrství v Německo - Mainz Ušetřete čas a kontaktujte školu v Německo - Mainz zde!

1 Výsledky v Civilní inženýrství, Mainz Filter

Bakalář mezinárodního stavebnictví

Mainz University Of Applied Sciences
Bakalář
<
Denní studium
Angličtina
Němec
Kampus

Požadavky stavebních inženýrů se mění. Projekty jsou získávány firmami po celém světě a zpracovány mezinárodními týmy. Udržitelné plánování a výstavba se staly klíčovým cílem ...

Čtěte více