BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Civilní inženýrství v Spojené království - Rochester - Zde naleznete bakalářské studium Civilní inženýrství v Spojené království - Rochester

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Bakalářský titul v oboru stavebního inženýrství se zabývá navrhování, testování a plánování struktury. Stavební inženýři se bude zabývat různými typy struktur, včetně, ale ne pouze přehrad, mostů, silnic nebo věže. Absolventi budou mít organizační, ekologické a technické dovednosti potřebné pro tento úkol.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Medway je v jihovýchodní Anglii. Je to shluk měst na pobřeží, a to bylo důležité loděnice až do roku 1984. Existují pouze dvě instituce terciárního vzdělávání v této oblasti.

Bakalářské studium Civilní inženýrství v Spojené království - Rochester - Veškeré informace o bakalářském studiu Civilní inženýrství v Spojené království - Rochester Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Rochester zde!

1 Výsledky v Civilní inženýrství, Rochester Filter

Meng / Beng (Hons) / Beng (Hons) rozšířila / BSC (Hons) inženýrské

University of Greenwich
Bakalář
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3&nbsp;-&nbsp;5 roky
Angličtina
Kampus

To je akreditovaný program, určený pro studenty, kteří se chtějí stát začleněné inženýry. Studie aplikačním zaměřené ruce na téma s možností získání stavebního inženýra v jedn ...

Čtěte více