BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Civilní inženýrství v Spojené státy americké - Elizabethtown - Zde naleznete bakalářské studium Civilní inženýrství v Spojené státy americké - Elizabethtown

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Disciplína profesionální inženýrství, stavební inženýrství má co do činění s navrhování, výstavbu a údržbu umělých struktur, jako jsou přehrady, kanály a silnic. Pojem "civilní" se používá pro odlišení tohoto pole z vojenské techniky.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Bakalářské studium Civilní inženýrství v Spojené státy americké - Elizabethtown - Veškeré informace o bakalářském studiu Civilní inženýrství v Spojené státy americké - Elizabethtown Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Elizabethtown zde!

1 Výsledky v Civilní inženýrství, Elizabethtown Filter

Bakalářský inženýrství

Elizabethtown College
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Náš inženýrský obor na Elizabethtown College , který se nachází v jihozápadní Pensylvánii, je přísný program, který má vést studenty k technické kariéře v pracovní síle nebo n ...

Čtěte více