Filter
Bakalářské studium
Dánsko Herning Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium v Herning - Zde naleznete magisterské studium v Herning

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Navzdory své malé populace, Dánsko řadí k světově 's nejvíce inovativní zemí díky silným důrazem na výzkum a kvalitního vzdělávání. Budete také studovat v bezpečné, přátelské a inovacích prostředí.

Herning je hlavní město a správní centrum obce Herning, Dánsko. To má několik památek a architektonických zajímavostí. To je doma k největší výstavní centrum ve Skandinávii - Herning Messecenter.

Bakalářské studium v Herning - Veškeré informace o bakalářské studiu v Herning. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Herning zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

VIA University College

Bakalářský program inženýrství materiálů je 3½-letý full-time program vyučovaný v angličtině, který vám umožní pracovat s materiály a výrobními postupy v módě a nábytkářs ... [+]

Stručný úvod

Bakalářský program inženýrství materiálů je 3½-letý full-time program vyučovaný v angličtině, který vám umožní pracovat s materiály a výrobními postupy v módě a nábytkářském průmyslu. Získáte odborné znalosti o nových a inovativních materiálech a vhled do moderní technologie zpracování.

Kromě toho získáte přehled o moderní technologii zpracování, takže můžete být součástí optimalizačních aspektů, pokud jde o techniky, návrh výrobku, proces vývoje produktu, ekonomiku a výrobu ve výrobních společnostech.

Program se koná v Herningu ve spolupráci s inženýrskými vzdělávacími programy VIA a University of Aarhus v Herningu (AU Herning).... [-]

Dánsko Herning
Září 2019
Angličtina
Denní studium
7 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
VIA University College

Bakalářský program v módním designu je 3½-letý full-time program vyučovaný v angličtině strukturovaný jako stupeň AP a BA doplněk. Program módního designu vás kvalifikuje ... [+]

Stručný úvod

Bakalářský program v módním designu je 3½-letý full-time program vyučovaný v angličtině strukturovaný jako stupeň AP a BA doplněk.

Program módního designu vás kvalifikuje k tomu, abyste zvládli postupy při rozhodování a zvolili si s jistotou své materiály. Naučíte se pracovat s trendovým výzkumem a analýzou, abyste vytvořili inovativní návrhy pro módní průmysl. Program vám samozřejmě také vybaví, abyste měli na paměti identitu společnosti, pro kterou pracujete, a pomohli vám zůstat věrni své vizi. Získáte dovednosti v kreativní a vizuální práci s tvorbou nápadů a přípravou grafického prezentačního materiálu. Vše na vysoké úrovni.... [-]

Dánsko Herning
Září 2019
Angličtina
Denní studium
7 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
VIA University College

Bakalářský program v oblasti Brandingu a marketingového managementu v oboru Móda a nábytek je 3½-letý prezenční program v angličtině, který je strukturován jako diplom AP ... [+]

Stručný úvod

Bakalářský program v oblasti Brandingu a marketingového managementu v oboru Móda a nábytek je 3½-letý prezenční program v angličtině, který je strukturován jako diplom AP a BA doplněk.

Dozvíte se o měnícím se charakteru trhu a o tom, jak dát značce obchodní dimenzi a zajistit, aby se cílová skupina nemohla vyhnout tomu, že o ní bude slyšet. Naučíte se používat různé marketingové kanály - od domovských stránek po venkovní reklamy - a jak jednotlivé kanály pomáhají značce dosáhnout správné pozice na trhu.

Výuka zahrnuje kombinaci případů a problémů, které se týkají módy a životního stylu.

Získáte také kompetence, abyste mohli nezávisle kontrolovat a rozvíjet značky. Vypracování navržených řešení a jejich realizace v praxi, vizuálně i komunikativně, bude také jednou z vašich hlavních kvalifikací. Budete schopni vytvořit značnou pozici značky a dbát na to, aby nové koncepty byly v souladu s hodnotami značky.... [-]

Dánsko Herning
Září 2019
Angličtina
Denní studium
7 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině