BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Herning - Zde naleznete magisterské studium v Herning

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Navzdory své malé populace, Dánsko řadí k světově 's nejvíce inovativní zemí díky silným důrazem na výzkum a kvalitního vzdělávání. Budete také studovat v bezpečné, přátelské a inovacích prostředí.

Herning je hlavní město a správní centrum obce Herning, Dánsko. To má několik památek a architektonických zajímavostí. To je doma k největší výstavní centrum ve Skandinávii - Herning Messecenter.

Bakalářské studium v Herning - Veškeré informace o bakalářské studiu v Herning. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Herning zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalářský inženýrství materiálů

VIA University College
Kampus Denní studium 7 semestry Září 2019 Dánsko Herning

Bakalářský program inženýrství materiálů je 3½-letý full-time program vyučovaný v angličtině, který vám umožní pracovat s materiály a výrobními postupy v módě a nábytkářském průmyslu. Získáte odborné znalosti o nových a inovativních materiálech a vhled do moderní technologie zpracování. Kromě toho získáte přehled o moderní technologii zpracování, takže můžete být součástí ...

Bakalář v módním designu

VIA University College
Kampus Denní studium 7 semestry Září 2019 Dánsko Herning

Bakalářský program v módním designu je 3½-letý full-time program vyučovaný v angličtině strukturovaný jako stupeň AP a BA doplněk. Program módního designu vás kvalifikuje k tomu, abyste zvládli konstrukční procesy a důvěrně vybírali své materiály. Naučíte se pracovat s trendovým výzkumem a analýzou, abyste vytvořili inovativní návrhy pro módní průmysl.

Bakalář v oboru Branding a Marketing Management

VIA University College
Kampus Denní studium 7 semestry Září 2019 Dánsko Herning

Bakalářský program v oblasti Brandingu a marketingového managementu v oboru Móda a nábytek je 3½-letý prezenční program v angličtině, který je strukturován jako diplom AP a BA doplněk. Dozvíte se o měnícím se charakteru trhu a o tom, jak dát značce obchodní dimenzi a zajistit, aby se cílová skupina nemohla vyhnout tomu, že o ní bude slyšet.