BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Lyngby - Zde naleznete magisterské studium v Lyngby

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Dánsko, oficiálně Dánské království, je suverénní stát v severní Evropě, která se nachází jihozápadně od Švédska, na jihu Norska, a ohraničený na jihu Německa.

Lyngby město je na sever od Kodaně, Dánsko. Je rozdělena do 2 správních obvodů. Lyngby má úžasnou muzeum pod širým nebem. Město je doma k Technical University of Denmark.

Bakalářské studium v Lyngby - Veškeré informace o bakalářské studiu v Lyngby. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Lyngby zde.

nalezené výsledky Filter

BSC v obecném strojírenství

Technical University of Denmark - DTU
Kampus Denní studium 6 semestry Kontaktuj školu Dánsko Lyngby

Bakalářském studijním programu (BSC) General Engineering je nový mezinárodní program na DTU BSC. Tento program vám dává široké technické kvalifikace, solidní technicko-vědecký základ, a silnou mezinárodní profil, který vás připraví na náročné kariéru v globálním trhu práce. Program je nabízen poprvé v roce 2016.