Filter
Bakalářské studium
Dánsko Odense Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium v Odense - Zde naleznete magisterské studium v Odense

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Dánsko 's vysokoškolské vzdělání klade důraz na technické vysokoškolského vzdělávání prostřednictvím učení univerzity. Většina dánských univerzit nabízí kvalitní mezinárodní studenti kultury kvůli jeho uvolněné skandinávské postoje.

Beign na třetí největší město v Dánsku, Odense město je domovem pro více než 100 tisíc obyvatel. Nachází se v Odense kraji. Odense má 2 vysoké školy sice University College Lillebaelt a hlavní kampus University of Southern Denmark.

Bakalářské studium v Odense - Veškeré informace o bakalářské studiu v Odense. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Odense zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

University of Southern Denmark

S programem v evropských studiích, který se zaměřuje na regionální rozvoj, budete mít možnost analyzovat a porozumět vývoji v Evropě - včetně regionů Evropy. ... [+]

Bakalář v evropských studiích

Nová Evropa

Evropa v těchto dnech čelí rychlému rozvoji. Za posledních dvacet let se změnila mapa Evropy. Hlavní rozdělení konstituované studenou válkou zmizelo. I když se objevily nové konflikty a vznik nových národních států přivedl nové hranice, dnes se Evropa vyznačuje komplexní spoluprací přes hranice.

Probíhá na mnoha úrovních, od národní po regionální a místní, včetně přeshraniční regionální spolupráce.

O programu

S novým studijním programem v evropských studiích, který se zaměřuje na regionální rozvoj, budete mít možnost analyzovat a porozumět vývoji v Evropě - včetně regionů Evropy.... [-]

Dánsko Odense
Září 2019
Angličtina
Denní studium
6 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Denmark

S bakalářským inženýrským titulem v oboru Global Management and Manufacturing můžete začít novou společnost kdekoli z Aljašky na Nový Zéland. Budete mít na starosti organ ... [+]

Bakalář v oboru Global Management and Manufacturing (BEng) \ t

Tento program je nabízen v angličtině.Jako student inženýrství pracujete ve skupinách, spolupracujete s firmami na projektech a budete na vysoké poptávce na trhu práce.

Čtyři hlavní oblasti kompetencí

Hlavní obsah studijního programu vychází ze čtyř hlavních témat:

Řízení dodavatelského řetězce - řízení výroby a provozuŘízení podnikuMezinárodní orientace a kulturní porozuměníOsobní dovednosti.

Studijní prostředí

Každý rok se více než 1500 zahraničních studentů z celého světa rozhodne studovat na University of Southern Denmark , takže se stanete součástí živého mezinárodního studentského prostředí. Věříme, že dnešní inženýři musí být schopni zvládnout globální perspektivu a povzbuzujeme mezinárodní i dánské studenty, aby strávili jeden nebo dva semestry v zahraničí na stáži nebo jako studenti výměn. Fakulta strojního inženýrství přijala přístup k učení zaměřený na studenty a výuka je založena na projektové práci založené na problémech. Studenti se výrazně podílejí na výuce a realizují projektové práce v malých týmech. Další informace o studijním prostředí získáte od samotných studentů.... [-]

Dánsko Odense
Září 2019
Angličtina
Denní studium
7 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině