BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Odense - Zde naleznete magisterské studium v Odense

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Dánsko 's vysokoškolské vzdělání klade důraz na technické vysokoškolského vzdělávání prostřednictvím učení univerzity. Většina dánských univerzit nabízí kvalitní mezinárodní studenti kultury kvůli jeho uvolněné skandinávské postoje.

Beign na třetí největší město v Dánsku, Odense město je domovem pro více než 100 tisíc obyvatel. Nachází se v Odense kraji. Odense má 2 vysoké školy sice University College Lillebaelt a hlavní kampus University of Southern Denmark.

Bakalářské studium v Odense - Veškeré informace o bakalářské studiu v Odense. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Odense zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalář v evropských studiích

University of Southern Denmark
Kampus Denní studium 6 semestry Září 2019 Dánsko Odense

S programem v evropských studiích, který se zaměřuje na regionální rozvoj, budete mít možnost analyzovat a porozumět vývoji v Evropě - včetně regionů Evropy.

Bakalář v oboru Global Management and Manufacturing (BEng) \ t

University of Southern Denmark
Kampus Denní studium 7 semestry Září 2019 Dánsko Odense

S bakalářským inženýrským titulem v oboru Global Management and Manufacturing můžete začít novou společnost kdekoli z Aljašky na Nový Zéland. Budete mít na starosti organizaci, přijímat zaměstnance a řídit výrobní proces. Další informace o studijním programu.