BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Sønderborg - Zde naleznete magisterské studium v Sønderborg

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Dánsko 's vysokoškolské vzdělání klade důraz na technické vysokoškolského vzdělávání prostřednictvím učení univerzity. Většina dánských univerzit nabízí kvalitní mezinárodní studenti kultury kvůli jeho uvolněné skandinávské postoje.

Nachází se v regionu Jižní Dánsko a s populací více než 25.000 obyvateli je Sønderborg město. To je doma k areálu pobočky University College v jižní a University of Southern Denmark.

Bakalářské studium v Sønderborg - Veškeré informace o bakalářské studiu v Sønderborg. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Sønderborg zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalář v oboru mechatroniky (Beng)

University of Southern Denmark
Kampus Denní studium 7 semestry Září 2019 Dánsko Sønderborg

S Bachelor inženýrství oboru mechatroniky jste schopni vyvinout něco, která kombinuje mechaniku a elektroniku, ať je to robot ...

Bakalář v ekonomii a podnikové administrativě - speciální programy pro absolventy AP (BSc)

University of Southern Denmark
Kampus Denní studium Září 2019 Dánsko Sønderborg

Speciální program převodu kreditů vám umožní získat bakalářský titul v oboru podnikové správy za 16 měsíců. Stupeň poskytuje přímý přístup ke všem MSc v oboru ekonomie a řízení podniku.