Filter
Bakalarske
Study type: Všechny Pace: Všechny

Bakalářské studium Design interiéru - Zde naleznete bakalářské studium Design interiéru

Pokud hledáte získat odborné znalosti v oblasti předmětu, pak bakalářský titul může být pro vás. Většina programů jsou čtyři roky a tam jsou vysoké školy po celém světě, které nabízejí zajímavé tituly, aby vyhovovaly potřebám různého studentů.

Co je Bakalář v interiéru? Tento program je určen pro studenty, kteří jsou nadšení pro zdobení prostory domů, kanceláří a dalších místech. Během programu, budete mít vizuální a související klíčovými kurzy, které vám pomohou se daří ve své budoucí kariéře. Dozvíte se o teorii barev, dějin umění, a brát kreslení a skicování třídy. Mnohé z těchto kurzů bude technicky souvisí, takže můžete získat praktické dovednosti, které budou zapotřebí, když jste absolvent.

Existuje mnoho výhod pro prosazování míru v interiéru. Máte-li bakalářský titul, budete mít lepší kvalifikaci pro práci s velkými klienty profilu. Budete mít také větší šanci dostat práci.Tam je také mnoho renomovaných škol po celém světě, které nabízejí zajímavé programy, k účasti na.

Náklady na vzdělávání se liší v závislosti na tom, kde se rozhodnete studovat. Pokud máte obavy o finanční aspekt chodit do školy, je to dobrý nápad, promluvit s úřadem Vstupné je o náklady na školné a další poplatky.

Pokud se absolvent s Bakalář v oboru interiérového designu, budete mít kvalifikaci pro práci jako interiérový designér. Mnoho lidí pracuje na volné noze jako interiérových designérů a vybudovat osobní klientelu. Jiní sledují práci s firmami, které potřebují návrháři interiérů. Například byste mohli pracovat pro homebuilder hotelového podnikání.

Pokud to zní jako vzrušující kariéry pro vás, pak je důležité najít ten správný program online. Existuje několik různých možností na výběr. Vyhledat programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.

Čtěte více Méně
Other options within this field of study:

30 Results in Design interiéru

University of North Alabama College of Arts and Sciences

Dobrý design interiéru není luxus, ale nutnost. Může pomoci chránit životní prostředí, přírodní a lidské zdroje a vytvořit svět lepšího místa, kde můžete žít, pracovat a ... [+]

Dobrý design interiéru není luxus, ale nutnost. Může pomoci chránit životní prostředí, přírodní a lidské zdroje a vytvořit svět lepšího místa, kde můžete žít, pracovat a hrát. Program UNA pro návrh interiérů poskytuje studentům cenově dostupné vzdělání v oblasti designu interiérů. Naše škola je ideálním místem, kde se studenti aktivně zapojují do učení a zkoumání současných a budoucích rolí profese interiérového designu v rámci globální společnosti. Konkrétněji tento kontext vyzývá naše studenty, aby kriticky zkoumali rozmanité role interiérového designu a inspirují nás k prozkoumání nových způsobů myšlení a postojů k proč a jak navrhujeme lidské prostředí.... [-]

Spojené státy americké Florence
August 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Central Missouri

Jako studentka interiérového designu na University of Central Missouri se naučíte a zažijete design od tvůrčích schopností, kteří jsou soustředěni na současné problémy v ... [+]

Současná praxe

Jako studentka interiérového designu na University of Central Missouri se naučíte a zažijete design od tvůrčích schopností, kteří jsou soustředěni na současné problémy v oboru. Oba estetické a technické zkušenosti jsou studovány za účelem řešení kreativních problémů a zlepšení zdraví, bezpečnosti a blahobytu veřejnosti.

Akreditované programy

Program Interior Design je akreditován jak Radou pro interiérovou akreditaci designu (CIDA), tak Národní asociací uměleckých škol a designu (NASAD).

Seznamte se s fakultou

Dr. Susan Stevenson získala titul Ph.D. v Human Environmental Sciences z University of Missouri-Columbia. Vyučuje všechny úrovně kurzů interiérového designu. Jejich výzkumné zájmy zahrnují stipendium výuky a učení s využitím sociálních sítí (Pinterest) v prostředí učebny pro zvýšení zapojení studentů a pro podporu kritického myšlení. Pracuje také jako konzultant pro komerční i bytové interiéry.... [-]

Spojené státy americké Warrensburg
May 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Inscape Education Group

Interior Design je o plánování prostředí pro lidi a jak žijí a pracují tím, že s ohledem na jejich psychické, emocionální a fyzické potřeby. Dobrý designér se dívá na pro ... [+]

Interior Design je o plánování prostředí pro lidi a jak žijí a pracují tím, že s ohledem na jejich psychické, emocionální a fyzické potřeby. Dobrý designér se dívá na proveditelnost, kontextu, okolnostech a kulturní inkluze. Studenti se seznámí s nově vznikajících technologií, výrobků a služeb a nejnovější verzi softwaru. Mohou se vyvinout koncepty a vyrábět digitální technické výkresy. Absolventi jsou schopni vytvořit interiéru konstrukční řešení pro klienty v oblasti maloobchodu, pohostinství, domácí, výstavy, služby, podnikové a specializovaných odvětvích.

Spotřební náklady 1. ročník pouze (+ -R1000) ** Odhady Průběžné hodnocení projekt založený Digitální tisk a portfolio podání ve 2. a 3. ročníku Konečná let absolvent v prosinci Titul kandidáti mohou jít do žádat o poštovních studium postgraduální probíhajícím splňují požadavky na aplikace a vjezdu do příslušného orgánu. Naše programy jsou kvalita zajištěna a standardizována napříč všemi areálů Inscape na národní úrovni. Lze zapsat pro náš bakalář návrhu programu v každém areálu k dokončení 1. ročník. Studenti, kteří jsou přijaty do jisté míry specializace programy by mohly být nutné k dokončení své 2. a 3. studie ročně na jiném specializovaném areálu Inscape. Co je zahrnuto v rámci MacBook * volitelně Wacom tablet Softwarové licence (dle požadavků programu) předepsané učebnice 1. ročník předběžný art zařízení Online předplatné knihovna Digitální Sešitů a výukový software připojení k internetu vyloučeny měsíční spotřební Digitální fotoaparát Informace o předmětu Rok 1 ... [-]
Jihoafrická republika Cape Town Durban Midrand Pretoria  + 1 Více
February 2020
Denní studium
3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Paris College Of Art

... [+]

S důrazem na maloobchod a nebytových prostor, program je určen pro studenty, jejichž cílem je vysokoškolské stát se profesionální návrháři interiérů se specializuje na maloobchodní, obchodní, výstavní a události prostor.

[-]
Francie Paris
September 2019
Denní studium
5 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
ESDi - Design School

Zatímco rostoucí zájem o funkčnost a estetiku domácích a obchodních prostorů se profesionálové Interior Designu musí více a více přizpůsobovat technologickým, ergonomický ... [+]

Zatímco rostoucí zájem o funkčnost a estetiku domácích a obchodních prostorů se profesionálové Interior Designu musí více a více přizpůsobovat technologickým, ergonomickým a udržitelným požadavkům průmyslu.

Pro dosažení tohoto profilu vám naše studie interiérového designu poskytují řadu nástrojů pro identifikaci potřeb uživatelů a pro navrhování prostředí, které nejlépe odpovídají jejich požadavkům.

Tato znalost, která se přidává k pochopení trendů a začlenění nových technologií, vám pomůže projektovat a rozvíjet veřejné a soukromé prostory, domácí i komerční. Ať už v trvalých nebo pomíjivých prostorech, profesionál Interior Design dává životům již existující struktury ve stejném měřítku, ve kterém může od začátku vytvářet obraz nového prostoru.... [-]

Španělsko Sabadell
September 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Toi Ohomai Institute of Technology

Studovat řadu technologií: umění; grafický design; móda; a interiérového designu, účastnit a přispívat k kreativních odvětvích. ... [+]

program Cílem

Studovat řadu technologií: umění; grafický design; móda; a interiérového designu, účastnit a přispívat k kreativních odvětvích.

Program je dodáván v aplikované a spolupráce žáků kreativní technologie pro životní prostředí bude lešení a rozšířit své znalosti, dovednosti a uplatnění.

Cenu informace

Aby se dosáhlo ocenění Bachelor of Creative Technologies: Te Tohu Paetahi Tu tangata, studenti musí absolvovat celkem 360 kreditů, jak je uvedeno ve struktuře programu, včetně:

120 kreditů na úrovni 5; 135 kreditů na úrovni 6; a 105 kreditů na úrovni 7. Znalosti a dovednosti, které získají

Po úspěšném dokončení absolventů v rámci svých tvůrčích technologií disciplína bude schopen:... [-]

Nový Zéland Rotorua
March 2019
Denní studium
Kombinované
3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Torrens University Australia

Bakalář interiérového designu (Komerční) vám dává dovednosti a kreativitu reagovat a přizpůsobovat se neustále se měnícím řidičům komerčního prostředí, jako jsou maloobch ... [+]

Vyzkoušejte bakalářské studium interiérového designu (Komerční) a pomůžete značkám spojit se svými zákazníky tím, že vytvoříte ponořené a jedinečné prostředí.

Bakalář interiérového designu (Komerční) vám dává dovednosti a kreativitu reagovat a přizpůsobovat se neustále se měnícím řidičům komerčního prostředí, jako jsou maloobchodní prodejny a výstavy, hotely, bary, restaurace, noční kluby, pracovní prostory a dokonce i návrh on-line virtuálních komerční prostředí.

Během studie se budete zabývat teoretickými a praktickými prvky obchodních interiérů - značkami, osvětlením, udržitelností a materiálem. Zjistíte, jak jsou vyvíjeny a vyhodnocovány komerční návrhy interiérových strategií, a prozkoumat, jak mohou komerční interiéry zapojit publikum. Komerční prostředí vytvoříte prostřednictvím dokumentace, řízení smluv, profesionálního designu a interdisciplinární interakce. Budete mít také možnost aplikovat teorii na praxi tím, že vytvoříte řadu komerčních řešení interiérového designu pro skutečné klienty.... [-]

Austrálie Sydney Leura Fitzroy Melbourne Brisbane Adelaide Nový Zéland Auckland  + 5 Více
February 2020
Denní studium
Kombinované
3 - 6 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Al-Ahliyya Amman University

Založeno oddělení interiérového designu v roce 2000, za účelem vybudování specializovaných kádry profesionálně, mají technické znalosti a technické dovednosti řešit vnitř ... [+]

Interior design

Založeno oddělení interiérového designu v roce 2000, za účelem vybudování specializovaných kádry profesionálně, mají technické znalosti a technické dovednosti řešit vnitřních prostor budov ve všech funkčních modelů, která má kvalifikaci vytvořit komfortní s lidskými měřítky Odaiaa vnitřním prostředí, a odrážejí ambice cestujících esteticky.

Zatímco program klade důraz na nutnost používat počítač od začátku, ale aby se kvalifikovaly pro absolventa této speciality vypořádat se s místními, regionálními a globálními potřebami trhu s vysokou účinností, stejně jako definice povahy povolání a etiky prostřednictvím teoretické i použité materiály, stejně jako program přípravy v místních a regionálních poradenských kanceláří.... [-]

Jordánsko Amman
September 2019
Denní studium
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Autograf

Mezi BTS a druhá a třetí rok Bachelor v návrhovém prostoru jsou prováděny paralelně a umožnit získání dvojí titul, na BTS státní diplom vydaný ministerstvem školství a Ba ... [+]

Mezi BTS a druhá a třetí rok Bachelor v návrhovém prostoru jsou prováděny paralelně a umožnit získání dvojí titul, na BTS státní diplom vydaný ministerstvem školství a Bakalář v oboru International Interior design.

Prostor návrhář je kreativní a odvážné. Režíroval, renovuje, obnovuje život na místě, nabízí nové řešení, chytrý, estetiku. Kombinuje citlivost a techniku, on navrhuje, od dispozici přesné specifikace, řešení přizpůsobené životnímu stylu skupiny jednotlivců nebo provozování podniku v rámci omezení, fyzické, fiskální a environmentální čisté v každém prostoru. Ať už jednoduché nebo tekoucí projektového manažera, interiérový designér nebo designer, návrhář prostor zasahuje do různých oblastech: stojan, bydlení, designu interiérů, krajiny, scenérie, muzea ...... [-]

Francie Paris
October 2019
Denní studium
3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Raffles University Iskandar

Návrháři interiérů dokáží využívat své schopnosti k tomu, aby navrhli prostor a efekty, a to od toho, aby se doma klienta pohodlně přepravovala do jiného prostoru a éry s ... [+]

Návrháři interiérů dokáží využívat své schopnosti k tomu, aby navrhli prostor a efekty, a to od toho, aby se doma klienta pohodlně přepravovala do jiného prostoru a éry s pravidelným dekorem. Profesionální návrháři interiérů dokážou kreslit půdorysy, uvést své nápady do 3D a udělat náčrty na místě, aby představili své nápady.

Studenti, kteří sledují své bakalářské studium interiérového designu, budou seznámeni s pracovním životem profesionálů v terénu prostřednictvím simulovaných projektů a úkolů. Lekce budou stavět základy v teoriích výkresu a designu. Studenti tak budou schopni vytvářet digitální kresby plánů, půdorysů a dalších potřebných počítačem generovaných snímků.... [-]

Malajsie Johor Bahru
May 2019
Denní studium
3 - 4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Barcelona

Bakalářský titul v Interior Design (240 ECTS), připravuje odborníky, kteří jsou schopni plánovat vnitřních prostor, z soukromém domě, komerční prostor, stánek pro veletrh ... [+]

Tento program je vyučován v anglickém jazyce

The Bakalářský titul v Interior Design (240 ECTS), připravuje odborníky, kteří jsou schopni plánovat vnitřních prostor, ze soukromého domu, komerční prostor, stojan na veletrhu nebo výstavní prostor, stejně jako nábytek, nebo speciální kusy díky jejich základní znalosti o návrhu výrobku.

Studenti se naučí sledovat trendy a jak se styly se vyvíjejí v sociálních a kulturních souvislostech, a také pochopit a interpretovat konkrétní uspokojit požadavky a očekávání každého klienta, a současně podpořit kreativitu a expresivní svobodu a respektování požadavků od uživatele a technické problémy, které se mohou být zapojeny. Tyto schopnosti vznikají díky získání velkou citlivost vůči projektům a interdisciplinární kulturu.... [-]

Španělsko Barcelona
September 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Bahcesehir University

Oddělení interiérové ​​architektury a životního prostředí v Bahçeşehir University má za cíl vzdělávat profesionály, kteří mají sebevědomí, internalizují všeobecné znalost ... [+]

Architektura interiéru a návrh životního prostředí

Oddělení interiérové ​​architektury a životního prostředí v Bahçeşehir University má za cíl vzdělávat profesionály, kteří mají sebevědomí, internalizují všeobecné znalosti a hodnoty a ovládají moderní vzdělávací technologie tím, že je obohacují o mezinárodní vztahy a výhodou, že jsou v centru Istanbulu, hostil po staletí řadu civilizací.

Základními cíly programu vysokoškolského vzdělávání v oblasti vnitrozemské architektury a životního prostředí, jehož cílem je integrace environmentálního plánování s estetikou a vytváření kvalitnějších autentických a ekonomických řešení, jsou: Vytvoření studií v oblasti designu interiérů... [-]

Turecko Istanbul
September 2019
Denní studium
8 semestry
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
FDModa - LCI Barcelona

Superior Umělecký design Stupeň specializovat v interiéru Obecným cílem vzdělávání kvalifikaci návrháři schopni vyhovět současným výzvám profese vyvíjeny a testovány ... [+]

Jazyk výuky: španělština

Chtěli byste navrhnout obchodní, kulturní, jepice, nábytek nebo bydlení a prostory? Chcete se dozvědět, jak navrhnout estetické, funkční a bezpečné konstrukce?

Studovat studijní program v oblasti interiérového designu, což je ekvivalent bakalářského stupně a mezinárodně uznávané.

Přijmout akademické vzdělání rozdělen do čtyř let s možností zmínit Specialita - Náš pedagogický přístup je založen na prožitkové učení a vždy přizpůsobeny potřebám trhu. Získat znalosti kolem designu kultuře založené na inovacích a udržitelném rozvoji. Metodika projektu: Naučte se, jak dodat skutečné řešení v globálním kontextu a získává podnikatelskou kulturu. Užijte si plně vybavena nejnovějšími softwarovými třídách. Malé skupiny a osobní pozornost od profesorů s profesionální zkušeností v oblasti interiérového designu vám pomůže rozvíjet svůj potenciál a dosáhnout vašich cílů. CÍLE ... [-]
Španělsko Barcelona
September 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
LaSalle College Vancouver

Bakalář aplikované designu interiérů programu nabízí ucelené osnovy posílena s řadou počítačových kurzů, jejichž cílem je připravit absolventy, aby vyhovovaly současným n ... [+]

Dnešní profesionální návrháři interiérů zlepšit funkci a kvalitu vnitřních prostředích. Jejich úkolem významné v dnešní společnosti, je navrhnout prostory, které zlepšují kvalitu života, ochranu zdraví, bezpečnost a blaho veřejnosti, a podporovat zvýšení produktivity. Bakalář aplikované designu interiérů programu nabízí ucelené osnovy posílena s řadou počítačových kurzů, jejichž cílem je připravit absolventy, aby vyhovovaly současným nárokům profese.

Dalšími důležitými tématy prozkoumané zahrnovat oblasti univerzálního designu, lidské činitele životního prostředí a trvale udržitelného designu, obchodních aspektech tohoto povolání a dalších otázkách souvisejících s interiérového designu pole.... [-]

Kanada Vancouver
September 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Interiérové ​​designéry zapojit s řadou vnitřních prostorů pro vytvoření inovativních prostorových řešení s důkladnou znalost stavebních technologií, materiálů a potřeb ž ... [+]

Bakalářský Interior Design

Interiérové ​​designéry zapojit s řadou vnitřních prostorů pro vytvoření inovativních prostorových řešení s důkladnou znalost stavebních technologií, materiálů a potřeb životního prostředí člověka.

Oddělení interiérového designu nabízí vysokoškoláka Bakalářskýá a čtvrtý rok Bachelor of Technology titul v oboru interiérového designu.

Pracovní příležitosti

Absolventi jsou kvalifikovaní pro použití v interiéru kariéru v:

Maloobchodní interiéry restaurace Hotely a zábavní průmysl komplexy kancelářské Výstavní stánky domácí interiéry Požadavky na přijetí pro BA (Interior Design) (B8BA6Q) Senior certifikát nebo ekvivalentní kvalifikace s minimálními APS nebo m-score Účast posouzení vstupní jednou přihláškou bylo zpracováno Předložení portfolia s deseti kusů práce, které mají být prezentovány na posouzení vstupním Dokončení národního Benchmarking Test (NBT) pro akademické a kvantitativní gramotnosti (AQL) ... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
February 2020
Denní studium
Campus forma
Přečtěte si více v češtině