BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Dopravní design v Španělsko - Zde naleznete bakalářské studium Dopravní design v Španělsko

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Bakalářské studium Dopravní design v Španělsko - Veškeré informace o bakalářském studiu Dopravní design v Španělsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko zde!

2 Výsledky v Dopravní design, Španělsko Filter

Bakalář v oboru Produktový design, Pathway v dopravním designu

IED – Istituto Europeo di Design Barcelona
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Specializace Produktový design, itinerář v dopravním designu je vysokoškolský titul (240 ECTS). Tento kurz poskytuje studentům znalosti a dovednosti, které potřebují k vývoji ...

Čtěte více

Grado de Diseño de Producto, diseño de transporte

IED – Istituto Europeo di Design Barcelona
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Spanish (Spain)
Kampus

Produktový design, itinerář v dopravním designu (240 ECTS) připravuje profesionály, kteří jsou schopni navrhovat nejen vozidla, ale také dopravní systémy a příslušenství souvi ...

Čtěte více