BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Dopravní inženýrství v Česká republika - Prague 6 - Zde naleznete bakalářské studium Dopravní inženýrství v Česká republika - Prague 6

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Silnice, dýchací cesty a jiné druhy dopravy, aby svět kupředu. Vzdělání v dopravním stavitelství mohou poskytnout studentům dovednosti potřebné pro návrh a tvoří tyto důležité dějiště cestování v kariéře, jako jsou dálnice, letiště inženýr inženýr nebo inženýr portu.

Česká republika má dobře zavedenou a výzkum založený na vysokoškolské vzdělání. To učinil učení ini Prahu jedním z uznávaného vzdělávacího programu 's v Evropě, protože kultivuje ducha kreativity a inovací mezi studenty.

Bakalářské studium Dopravní inženýrství v Česká republika - Prague 6 - Veškeré informace o bakalářském studiu Dopravní inženýrství v Česká republika - Prague 6 Ušetřete čas a kontaktujte školu v Česká republika - Prague 6 zde!

1 Výsledky v Dopravní inženýrství, Prague 6 Filter

Bakalář v oboru Doprava a telekomunikace

Czech Technical University in Prague
Bakalář
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Studijní obor Letecká doprava (LED) se zaměřuje na vzdělávání budoucích profesionálů v letecké dopravě. Osnova vychází z praktických a současných požadavků EU, které jsou impl ...

Čtěte více