BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Dopravní inženýrství v Vietnam - Zde naleznete bakalářské studium Dopravní inženýrství v Vietnam

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Bakalářský titul v oboru dopravního inženýrství má za úkol naučit studenty, jak zlepšit bezpečnost, spolehlivost, účinnost a udržovatelnost dopravních služeb a infrastruktury. Absolventi budou schopni navrhnout, plánovat, stavět a udržovat dopravní infrastruktury jako jsou mosty, letiště a železnice.

Vietnam oficiálně Vietnamská socialistická republika, je nejvýchodnější země na Indočíně poloostrově v jihovýchodní Asii. V roce 2011 Vietnam měl celkem 163 škol (včetně vysokých škol a ústavů).

Bakalářské studium Dopravní inženýrství v Vietnam - Veškeré informace o bakalářském studiu Dopravní inženýrství v Vietnam. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Vietnam zde!

1 Výsledky v Dopravní inženýrství, Vietnam Filter

Bakalář v Mostu a dálnicích

Ho Chi Minh City University of Technology
Bakalář
Zář 2021
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Most a dálniční inženýrství je použití technologických a vědeckých principů pro plánování, funkční návrh, provoz a správu zařízení, které zajišťují bezpečný, efektivní a ekolo ...

Čtěte více