BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Ekologie v Česká republika - Zde naleznete bakalářské studium Ekologie v Česká republika

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Ekologie zahrnuje studium biologie, znečištění a klimatické změny, jež se vztahují k ochraně přírody a. Jednotlivci v ekologickém programu může být kvalifikován ke studiu energetických systémů, zvládání katastrof, řízení zdrojů a celkové globální životní prostředí po ukončení studia.

Česká republika se nachází v srdci Evropy je soused Slovensko, Rakousko, Německo a Polsko. České vysoké školy nabízejí dlouhodobou pověst a zajímavé specializací.

Bakalářské studium Ekologie v Česká republika - Veškeré informace o bakalářském studiu Ekologie v Česká republika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Česká republika zde!

2 Výsledky v Ekologie, Česká republika Filter

Bakalář v Geografických informačních systémech a dálkové snímání v environmentálních vědách

Czech University Of Life Sciences Faculty of Environmental Sciences
Bakalář
Zář 2020
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Studijní program poskytuje komplexní vzdělání v oblasti geografických informačních systémů (GIS) a dálkového průzkumu (RS) a využívání těchto technik pro ochranu a řízení živo ...

Čtěte více

Bakalář vědy v systematické biologii a ekologii

University of Hradec Králové, Faculty of Science
BSc
Zář 2020
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Program pro systematickou biologii a ekologii je zaměřen především na systematiku a fylogenezi rostlinných a živočišných organismů a jejich ekologii. Absolventi získají potřeb ...

Čtěte více