close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Ekonometrie v Spojené státy americké - Ohio - Zde naleznete bakalářské studium Ekonometrie v Spojené státy americké - Ohio

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul. Ekonometrie používá statistiky, matematiku a ekonomické teorie, aby pomohla vytvořit srozumitelné ekonomické modely. Tyto ekonomické model… Čtěte více

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Ekonometrie používá statistiky, matematiku a ekonomické teorie, aby pomohla vytvořit srozumitelné ekonomické modely. Tyto ekonomické modely jsou pak použity dělat důležitá ekonomická politická rozhodnutí, která mohou ovlivnit větší plochy, jako jsou finance a trhy práce. 

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Bakalářské studium Ekonometrie v Spojené státy americké - Ohio - Veškeré informace o bakalářském studiu Ekonometrie v Spojené státy americké - Ohio Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Ohio zde!

Méně
format_list_bulleted Filtry
Muskingum University
New Concord, Spojené státy americké

Ekonomické síly vliv na všechny osoby, které v mnoha ohledech. Kontrola těchto sil závisí na pochopení nich získané studiem ekonomie.

Ekonomické síly vliv na všechny osoby, které v mnoha ohledech. Kontrola těchto sil závisí na pochopení nich získané studiem ekonomie. -
Bakalář
Denní studium
Kombinované studium
Angličtina
Zář 2021
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde