close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Ekonomie v Spojené státy americké - Auburn - Zde naleznete bakalářské studium Ekonomie v Spojené státy americké - Auburn

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání. Studium ekonomie je ten, který je velmi cenná pro dnešní spole… Čtěte více

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Studium ekonomie je ten, který je velmi cenná pro dnešní společnosti. Ekonomické principy lze aplikovat na širokou škálu institucí, včetně zdravotnictví, státní správy, financí, obchodu, politiky a dokonce i náboženství. Všechny tyto orgány vyžadují čas a náklady, a tudíž může být pohled se ekonomického výhledu.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Auburn University je snad nejuznávanější univerzity v Auburn. K dispozici je také Národní centrum pro Asfaltové technologie, Ludwig von Mises Institute College a Yarborough.

Bakalářské studium Ekonomie v Spojené státy americké - Auburn - Veškeré informace o bakalářském studiu Ekonomie v Spojené státy americké - Auburn Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Auburn zde!

Méně
format_list_bulleted Filtry
Green River College
Auburn, Spojené státy americké +1 Více

V Green River College můžete začít své studium tím, že kurzy, které vás připraví být "major ready" a přenos do vysoké školy.

V Green River College můžete začít své studium tím, že kurzy, které vás připraví být "major ready" a přenos do vysoké školy. -
Bakalář
Denní studium
2 - 4 roky
Angličtina
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde