close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Ekonomie v Spojené státy americké - Auburn - Zde naleznete bakalářské studium Ekonomie v Spojené státy americké - Auburn

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul. Ekonomika je odvětví společenských věd, která se zabývá distribucí, spotřeby a výroby zboží a služeb. Ekonomika je derivát ze dvo… Čtěte více

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Ekonomika je odvětví společenských věd, která se zabývá distribucí, spotřeby a výroby zboží a služeb. Ekonomika je derivát ze dvou řeckých slov, která znamenají "dům" a "právo", a tak se zabývá zvyky řádné správy, které jsou předmětem.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Bakalářské studium Ekonomie v Spojené státy americké - Auburn - Veškeré informace o bakalářském studiu Ekonomie v Spojené státy americké - Auburn Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Auburn zde!

Méně
format_list_bulleted Filtry
Green River College
Auburn, Spojené státy americké +1 Více

V Green River College můžete začít své studium tím, že kurzy, které vás připraví být "major ready" a přenos do vysoké školy.

V Green River College můžete začít své studium tím, že kurzy, které vás připraví být "major ready" a přenos do vysoké školy. -
Bakalář
Denní studium
2 - 4 roky
Angličtina
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde