BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Elektroinženýrství v Čína - Suzhou - Zde naleznete bakalářské studium Elektroinženýrství v Čína - Suzhou

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Obecně lze říci, elektrotechnika se zabývá elektromagnetismu, elektroniky a elektřiny. Jednotlivci v terénní studie různé fyzické aspekty těchto představit, jakým způsobem by mohly být využity ke zlepšení života v malém či velkém měřítku.

 

Čína oficiálně lid 's Republic of China, je suverénní stát nacházející se ve východní Asii. Je to svět 's nejlidnatější země s populací přes 1350000000.

Toto město je historické a kulturní centrum v Číně. Velká část kultury byl ovlivněn počtem škol najdete zde. Různí lidé, kteří přicházejí studovat na školách, jako jsou univerzity vědy a technologie Suzhou učinily město živější a krásné.

Bakalářské studium Elektroinženýrství v Čína - Suzhou - Veškeré informace o bakalářském studiu Elektroinženýrství v Čína - Suzhou Ušetřete čas a kontaktujte školu v Čína - Suzhou zde!

2 Výsledky v Elektroinženýrství, Suzhou Filter

V elektrotechnice

西交利物浦大学
Bakalář
<
Denní studium
<
3&nbsp;-&nbsp;4 roky
Angličtina
Kampus

Program BEng Electrical Engineering vám poskytne základní znalosti o elektrotechnické teorii a schopnost řešit technické problémy týkající se výroby energie, přenosu, distribu ...

Čtěte více

BEng Telekomunikační inženýrství

西交利物浦大学
Bakalář
<
Denní studium
<
3&nbsp;-&nbsp;4 roky
Angličtina
Kampus

Program BEng Telecommunications Engineering Engineering vám poskytne důkladné základy v oblasti telekomunikací. Získáte znalosti o designu, implementaci, testování a průmyslov ...

Čtěte více