BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Elektroinženýrství v Česká republika - Prague 6 - Zde naleznete bakalářské studium Elektroinženýrství v Česká republika - Prague 6

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Subfield strojírenství, elektrotechniky zahrnuje studovat elektroniku, elektřinu a elektromagnetismu a hledání způsobů, ve kterých mohou být použity, aby každodenní život. Některé z dalšího členění tohoto zahrnují digitální počítače, telekomunikace a zpracování signálu.

Česká republika se nachází v srdci Evropy je soused Slovensko, Rakousko, Německo a Polsko. České vysoké školy nabízejí dlouhodobou pověst a zajímavé specializací.

Bakalářské studium Elektroinženýrství v Česká republika - Prague 6 - Veškeré informace o bakalářském studiu Elektroinženýrství v Česká republika - Prague 6 Ušetřete čas a kontaktujte školu v Česká republika - Prague 6 zde!

1 Výsledky v Elektroinženýrství, Prague 6 Filter

Bakalář z elektrotechniky a informatiky

Czech Technical University in Prague
Bakalář
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Absolventi EECS získají širokou a velmi univerzální teoretickou přípravu v základních inženýrských oborech, jako je diskrétní a spojitá matematika, fyzika, algoritmy a program ...

Čtěte více