close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Elektroinženýrství v Španělsko - Ferrol - Zde naleznete bakalářské studium Elektroinženýrství v Španělsko - Ferrol

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy. Obecně lze říci, elektrotechnika se zabývá elektromagnetismu, elektroniky a elektřiny. Jednotlivci v terénní studie různé fyzické aspekty těchto před… Čtěte více

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Obecně lze říci, elektrotechnika se zabývá elektromagnetismu, elektroniky a elektřiny. Jednotlivci v terénní studie různé fyzické aspekty těchto představit, jakým způsobem by mohly být využity ke zlepšení života v malém či velkém měřítku.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Bakalářské studium Elektroinženýrství v Španělsko - Ferrol - Veškeré informace o bakalářském studiu Elektroinženýrství v Španělsko - Ferrol Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko - Ferrol zde!

Méně
format_list_bulleted Filtry
Universidade da Coruña
Ferrol , Španělsko

Titul v elektrotechnice je stupeň s praktickou aplikací ve většině odvětví průmyslu a společnosti.

Titul v elektrotechnice je stupeň s praktickou aplikací ve většině odvětví průmyslu a společnosti. -
Bakalář
Denní studium
4 roky
španělština
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde