BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Elektroinženýrství v Bosna a Hercegovina - Zde naleznete bakalářské studium Elektroinženýrství v Bosna a Hercegovina

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Obecně lze říci, elektrotechnika se zabývá elektromagnetismu, elektroniky a elektřiny. Jednotlivci v terénní studie různé fyzické aspekty těchto představit, jakým způsobem by mohly být využity ke zlepšení života v malém či velkém měřítku.

 

Bosna a Hercegovina je evropská země se nachází na Balkánském poloostrově. Bosna a Hercegovina má velkou tradici úspěchu ve vědě, umění, literatura, technologie, atd.

Bakalářské studium Elektroinženýrství v Bosna a Hercegovina - Veškeré informace o bakalářském studiu Elektroinženýrství v Bosna a Hercegovina. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Bosna a Hercegovina zde!

1 Výsledky v Elektroinženýrství, Bosna a Hercegovina Filter

Bakalář v oboru elektrotechniky a elektroniky inženýrství

International University Of Sarajevo IUS
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Elektronické a elektrotechnické program zahrnuje předměty v aplikovaných věd a matematiky, elektroniky, teorie řízení, telekomunikačních a elektromagnetismu, stejně jako desig ...

Čtěte více