BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Elektroinženýrství v Botswana - Zde naleznete bakalářské studium Elektroinženýrství v Botswana

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Obecně lze říci, elektrotechnika se zabývá elektromagnetismu, elektroniky a elektřiny. Jednotlivci v terénní studie různé fyzické aspekty těchto představit, jakým způsobem by mohly být využity ke zlepšení života v malém či velkém měřítku.

 

Botswana se nachází v jižní Africe, a dosáhla významného pokroku v rozvoji jejího vysokoškolského systému. Objev diamantů podstatně zvýšit příjmy pro národ, a hodně z těchto příjmů byl proudil do zlepšení škol a vysokých škol.

Bakalářské studium Elektroinženýrství v Botswana - Veškeré informace o bakalářském studiu Elektroinženýrství v Botswana. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Botswana zde!

2 Výsledky v Elektroinženýrství, Botswana Filter

BEng počítače

Botswana International University Of Science And Technology
Bakalář
<
Denní studium
<
5 roky
Angličtina
Kampus

Předmět bude studentům vybavovat koncepty, teorie a principy, které jsou základem vědy a matematiky elektrického, počítačového a telekomunikačního inženýrství pro širokou škál ...

Čtěte více

BEng Elektrické

Botswana International University Of Science And Technology
Bakalář
<
Denní studium
<
5 roky
Angličtina
Kampus

Jedná se o pětiletý program, který se zabývá studiem a aplikací elektřiny, elektroniky a elektromagnetismu.

Čtěte více