BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Elektroinženýrství v Brazílie - Belo Horizonte - Zde naleznete bakalářské studium Elektroinženýrství v Brazílie - Belo Horizonte

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Subfield strojírenství, elektrotechniky zahrnuje studovat elektroniku, elektřinu a elektromagnetismu a hledání způsobů, ve kterých mohou být použity, aby každodenní život. Některé z dalšího členění tohoto zahrnují digitální počítače, telekomunikace a zpracování signálu.

V Brazílii, tam jsou tři druhy krytí: Bakalářský - trvá mezi čtyři-šest roků dokončit a studenti mohou pracovat jako učitelé po ukončení čtyři roky výzkumu. Masters - během jednoho nebo dva roky dosáhnout, Doktorské / PhD - nejvyšší stupeň můžete studovat a trvá tři až čtyři roky dosáhnout. Tyto tři stupně volně korespondují s třemi cykly Boloňského procesu - Evropského systému vysokého školství. To znamená, že pokud jste dosáhli bakalářský titul na evropské univerzitě, měli byste být způsobilý dosáhnout Masters v Brazílii.

Poměrně málo vysokými školami jsou umístěny v Belo Horizonte. Některé z významných univerzit a Brazílie, jako např. Faculdades Kennedy a Universidade Federal de Minas Gerais jsou založeny zde.

Bakalářské studium Elektroinženýrství v Brazílie - Belo Horizonte - Veškeré informace o bakalářském studiu Elektroinženýrství v Brazílie - Belo Horizonte Ušetřete čas a kontaktujte školu v Brazílie - Belo Horizonte zde!

1 Výsledky v Elektroinženýrství, Belo Horizonte Filter

Elektrotechnika

Centro Universitário Newton Paiva (NEWTON PAIVA)
Bakalář
<
Denní studium
<
10 semestry
Portuguese (Brazil)
Kampus

Elektrodůstojníka aplikuje své odborné znalosti a metody v systémech zahrnujících elektřinu.

Čtěte více