close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Elektroinženýrství v Brazílie - Rio de Janeiro - Zde naleznete bakalářské studium Elektroinženýrství v Brazílie - Rio de Janeiro

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol. Elektrotechnika je pododdělení velké a staré oboru strojírenství. Nakládání obecn… Čtěte více

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol.

Elektrotechnika je pododdělení velké a staré oboru strojírenství. Nakládání obecně s elektřinou, elektromagnetismu a elektroniky, to je akademická a profesionální pole, které neustále roste dnes jako počet digitálních zařízení šíří.

Brazílie nabízejí vyšší vzdělání, které je částečně financována pro ty studenty, kteří chtějí pokračovat v hlubší vzdělání. Musí být ve věku mezi 18 a 35 let. Tento vysokoškolský systém umožňuje studentům učit se praktické dovednosti, které jim umožní čelit výzvám 21. století.

Toto město má mnoho zařízení poskytovat vzdělávání na všech úrovních. Některé z významných univerzit a vysokých škol v tomto městě jsou Rio de Janeiro State University a University of Federal Rio de Janeiro.

Bakalářské studium Elektroinženýrství v Brazílie - Rio de Janeiro - Veškeré informace o bakalářském studiu Elektroinženýrství v Brazílie - Rio de Janeiro Ušetřete čas a kontaktujte školu v Brazílie - Rio de Janeiro zde!

Méně
format_list_bulleted Filtry
Universidade Santa Úrsula (USU)
Rio de Janeiro , Brazílie

Vysokoškolák titul v oboru elektrotechniky z Universidade Santa Ursula se zaměřuje na trénink všeobecný inženýrů se znalostmi v Power Systems.

Vysokoškolák titul v oboru elektrotechniky z Universidade Santa Ursula se zaměřuje na trénink všeobecný inženýrů se znalostmi v Power Systems. -
Bakalář
Kombinované studium
10 semestry
Portuguese (Brazil)
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde