BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Elektroinženýrství v Malta - Zde naleznete bakalářské studium Elektroinženýrství v Malta

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol.

I když je jeden z novějších členění strojírenství, elektrotechnika nicméně stala velmi prominentní v moderním světě. Jako elektroniky a digitální zařízení množí v populaci, jsou zapotřebí elektrotechnici udržovat a rozvíjet.

 

Malta je jižní evropské země ve Středozemním moři 80 km jižně od Sicílie a 333 km severně od Libye. Malta se vztahuje jen něco málo přes 316 km ², což je jeden z zemí na světě 's nejmenší a nejhustěji obydlený.

Bakalářské studium Elektroinženýrství v Malta - Veškeré informace o bakalářském studiu Elektroinženýrství v Malta. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Malta zde!

2 Výsledky v Elektroinženýrství, Malta Filter

Bakalářský inženýrství

University of Malta
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Jeden z nejpopulárnějších kurzů s mezinárodními studenty na University of Malta je bakalář inženýrství (Hons). Tento program má dva proudy: bakalář inženýrství (vyznamenání) v ...

Čtěte více

BS v elektronickém a komunikačním inženýrství

AUM American University of Malta
BSc
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Bakalář přírodních věd v elektronickém a komunikačním inženýrství je určen pro studenty se zájmem o počítačové programování a matematiku v širším oboru elektrotechniky. Po vyt ...

Čtěte více