BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Elektroinženýrství v Rusko - Zde naleznete bakalářské studium Elektroinženýrství v Rusko

Bakalářský studijní program v elektrotechnice v Rusku je ideální pro ty, kteří mají předchozí zkušenost s nebo se zájem o elektrotechniku. Během tohoto stupně, budete mít možnost studovat na některé z nejstarších a nejprestižnějších univerzit v Rusku, stejně jako nové moderní. Vzhledem k míru je to opravdu rozmanitá země, budete mít možnost dozvědět se více o úžasné ruské historie, kultury, krajiny a v neposlední řadě, jeho vynikající kuchyně! Bakalářské vzdělání v elektrotechnice v Rusku se skládá z mnoha různých oborů. Získáte důkladné znalosti ve všech klíčových oblastech včetně základů elektrotechniky, laboratorní cvičení, moderní praktické nástroje a design zkušeností. Budete dále se vyzývají, aby zaměřily na své preferované oblasti zájmu a uplatnit své nabyté znalosti při praktické stáže.Je tato kombinace teoretické a praktické, které vás jedinečný kandidát na trhu práce. Pokud to zní dobře pro vás, neváhejte a platí pro bakaláře v elektrotechnice v Rusku již dnes!

2 Výsledky v Elektroinženýrství, Rusko Filter

Vysokoškolská energetika a elektrotechnika

BAUMAN Moscow State Technical University
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Ruština
Kampus

V roce 2020 provádí oddělení E2 „Pístové motory“ nábor ve směru bakalářského vzdělávání 03/13/02 „Energetika a elektrotechnika“, profil „Alternativní a obnovitelné zdroje ener ...

Čtěte více

Energetika a elektrotechnika - profil "elektrických automobilů a traktorů"

Moscow Automobile And Road Construction Institute
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Ruština
Kampus

Po absolvování vysoké školy v této oblasti přijímat bakalářský titul v oboru těžby, výzkumu a testování elektrických a elektronických zařízení vozidel.

Čtěte více