BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Elektroinženýrství v Spojené království - Londýn - Zde naleznete bakalářské studium Elektroinženýrství v Spojené království - Londýn

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Obecně lze říci, elektrotechnika se zabývá elektromagnetismu, elektroniky a elektřiny. Jednotlivci v terénní studie různé fyzické aspekty těchto představit, jakým způsobem by mohly být využity ke zlepšení života v malém či velkém měřítku.

 

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Londýn je hlavním městem Spojeného království, nejlidnatější oblast a kde královská rodina žije. To má největší koncentraci vysokého školství v Evropě s 412.000 studentů na 43 univerzitách.

Bakalářské studium Elektroinženýrství v Spojené království - Londýn - Veškeré informace o bakalářském studiu Elektroinženýrství v Spojené království - Londýn Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Londýn zde!

3 Výsledky v Elektroinženýrství, Londýn Filter

Beng (Hons) elektrické a elektronické inženýrství

University of Greenwich
Bakalář
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3&nbsp;-&nbsp;6 roky
Angličtina
Kampus

Tento program BEng Hons je akreditován Institution of Engineering and Technology (IET) splnit dílčí akademické požadavky jako autorizovaný inženýr.

Čtěte více

Meng / Beng (Hons) / Beng rozšířena elektrotechniky a elektroniky

University of Greenwich
Bakalář
<
Denní studium
<
3&nbsp;-&nbsp;4 roky
Angličtina
Kampus

Stupeň v elektrických a elektronických inženýrství bude poskytovat představí na všechny aspekty této oblasti, od základních vlastností elektromagnetických vln v konstrukci mod ...

Čtěte více

BSC informační a komunikační technologie (Hons)

University of Greenwich
BSc
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3&nbsp;-&nbsp;4 roky
Angličtina
Kampus

Praktické zaměření tohoto programu umožní absolventům vstup na pracoviště s velmi tržní rozsahu znalostí, dovedností a zkušeností v oblasti informačních a komunikačních techno ...

Čtěte více