BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Elektroinženýrství v Spojené království - Birmingham - Zde naleznete bakalářské studium Elektroinženýrství v Spojené království - Birmingham

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Elektrotechnika je pododdělení velké a staré oboru strojírenství. Nakládání obecně s elektřinou, elektromagnetismu a elektroniky, to je akademická a profesionální pole, které neustále roste dnes jako počet digitálních zařízení šíří.

 

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Birmingham je domovem šesti univerzit, největší učiliště ve Velké Británii, tři obchodní školy a tří náboženských vzdělávacích školách. Není divu, že je to druhé nejlidnatější město Britové, jiné než v Londýně.

Bakalářské studium Elektroinženýrství v Spojené království - Birmingham - Veškeré informace o bakalářském studiu Elektroinženýrství v Spojené království - Birmingham Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Birmingham zde!

1 Výsledky v Elektroinženýrství, Birmingham Filter

Beng elektronický a elektrotechnický

University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences
Bakalář
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Elektronické, elektrické a systémy inženýři se podílejí na návrhu a vývoji technologie, která se stala zásadní ve všech oblastech moderního světa; ze satelitů a mobilních tele ...

Čtěte více