BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Elektroinženýrství v Spojené státy americké - Cookeville - Zde naleznete bakalářské studium Elektroinženýrství v Spojené státy americké - Cookeville

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Subfield strojírenství, elektrotechniky zahrnuje studovat elektroniku, elektřinu a elektromagnetismu a hledání způsobů, ve kterých mohou být použity, aby každodenní život. Některé z dalšího členění tohoto zahrnují digitální počítače, telekomunikace a zpracování signálu.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Bakalářské studium Elektroinženýrství v Spojené státy americké - Cookeville - Veškeré informace o bakalářském studiu Elektroinženýrství v Spojené státy americké - Cookeville Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Cookeville zde!

1 Výsledky v Elektroinženýrství, Cookeville Filter

Bakalář v elektrotechnice a počítačovém inženýrství

Tennessee Technological University
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Jaká je vaše představivost? Električtí a počítačové inženýři našli inspiraci k navrhování, sestavování a testování zařízení, která napájí náš každodenní svět a přenášejí infor ...

Čtěte více