BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Elektroinženýrství v Spojené státy americké - Reno - Zde naleznete bakalářské studium Elektroinženýrství v Spojené státy americké - Reno

Bakalářské tituly z akreditovaných vysokých škol a univerzit mohou být důležitými odrazový můstek k úspěšné kariéře.Nejběžnějším typem bakalářského programu je bakalářská 's stupně, obvykle získal po čtyřech letech úspěšného studia

Subfield strojírenství, elektrotechniky zahrnuje studovat elektroniku, elektřinu a elektromagnetismu a hledání způsobů, ve kterých mohou být použity, aby každodenní život. Některé z dalšího členění tohoto zahrnují digitální počítače, telekomunikace a zpracování signálu.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Reno se nachází ve vysoké pouštní údolí na úpatí pohoří Sierra Nevada, Nevada, USA. Vysokoškolské zařízení v tomto městě, jsou známé především pro vysokoškolské vzdělávání v hornictví strojírenství, zemědělství, žurnalistika, obchod, trestní studie a práva.

Bakalářské studium Elektroinženýrství v Spojené státy americké - Reno - Veškeré informace o bakalářském studiu Elektroinženýrství v Spojené státy americké - Reno Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Reno zde!

1 Výsledky v Elektroinženýrství, Reno Filter

Bakalář v oboru elektrotechniky

University of Nevada, Reno
Bakalář
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Stupně v elektrotechnice připravuje studenty k rozvoji řešení naléhavých problémů v oblastech, jako je energie, komunikace, výpočetní techniky a sítí.

Čtěte více