BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Evropa - Zde naleznete bakalářské studium v Evropa.

Evropa je domovem nejstarších a nejprestižnějších univerzit na světě. Několik univerzit v Evropě dělali nespočet příspěvky pro společnost, a pokračovat v poskytování nejvyšší kvality vzdělání. Studenti se snaží o bakalářský stupeň Evropa nebude jen těžit z vynikající vzdělání, ale také zkušenosti obecně vysoký standard bydlení, dynamických měst, krásné krajiny a vzrušující cestovních příležitostí na celém kontinentu.

Studenti z celého světa se rozhodli pro Evropu bakalářského programu. Mezi mnoha možnostmi pro bakalářských stupňů Evropy, některé z populárních disciplín, které si studenti volí ke studiu jsou politické vědy, mezinárodní záležitosti, obchod, ekonomika, dějiny umění, sociologie, strojírenství, tvrdé vědy, filozofie a informační technologie.U bakalářského Evropy, požadavky se liší v závislosti na zemi a konkrétní studijního programu, nicméně obecně, minimálně tři roky prezenční forma je nutná možnosti existují i ​​na částečný úvazek a on-line studia.

Chcete-li se dozvědět více o bakalářských programů Evropy, procházet níže uvedené možnosti nebo pomocí vyhledávací pole výše zúžit vyhledávání. Udělejte další krok směrem k vašim cílům dnes!

nalezené výsledky Filter

Bakalář v mezinárodních financích

Financial University under the Government of the Russian Federation
Kampus Denní studium 4 roky Září 2019 Rusko Moscow

Mezinárodní finanční fakulta (MFF) poskytuje školení pro bakaláře a magisterské studium v ​​oboru přípravu "Ekonomie". Po dokončení školení obdrží studenti diplom státního standardu Finanční univerzity pod vládou Ruské federace a také mají možnost získat diplom z jedné z prestižních západních partnerských univerzit.

BF v mezinárodních financích

Geneva Business School Madrid Campus
Kampus Denní studium 3 roky Září 2019 Španělsko Madrid

Tento bakalářský studijní program je určen pro studenty, kteří chtějí začít pracovat v široké škále finančních kariér, včetně investičního bankovnictví, managementu hedgeových fondů, akciových trhů, bankovnictví a správy portfolia. Absolventi tohoto programu se stanou odborníky v oblasti hodnocení a řízení finančních rizik, což jim umožní plně zvládnout mezinárodní finanční systém.

LLB (Hons) zákon s vládou a politikou

The University of Law Undergraduate Programmes
Kampus Denní studium 3 roky Září 2019 Spojené království London Leeds + 1 více

Náš zákon LLB (Hons) s vládou a politikou je kvalifikační studijní obor, který byl studován po dobu tří let s možnostmi zaměřenými na vládu a politiku. Zaměřuje se na studenty, kteří chtějí vykonávat kariéru v právní nebo širší veřejnosti, v ústředních a místních orgánech nebo v obchodním sektoru a mají zájem o vládu a politiku.

Bakalář inženýrství v oboru tiskových médií

Hochschule der Medien - University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 7 semestry Říjen 2019 Německo Stuttgart

Tento bakalář inženýrství poskytuje technické vzdělání v Německu, zatímco studenti budou vyzbrojeni profesionálními, tvůrčími a mezikulturními dovednostmi potřebnými k prosperitě doma iv zahraničí.

Bakalářský v gastronomii

Gasma Gatronomy & Culinary Management Campus
Kampus Denní studium 4 roky Září 2019 Španělsko Castellón de la Plana

Bakalářské studium v ​​gastronomii je zaměřeno na školení odborníků specializovaných na kulinářské techniky, ale také kvalifikovaných k vedení a řízení gastronomického podnikání. Čtyřleté školení, které umožní našim absolventům vést budoucnost gastronomie.

Bakalář v oboru sociální patologie a prevence

University of Hradec Králové, Faculty of Education
Kampus Denní studium 6 semestry Kontaktuj školu Česká republika Hradec Kralove

Sociální patologie a prevence je studijní obor bakalářského studijního programu v rámci studijního programu Specializace v pedagogice, pořádané v prezenční formě studia.

Hudební výkon BMus (Hons)

London College of Creative Media
Kampus Denní studium 3 roky Říjen 2019 Spojené království London

Naše BMus Hons Titul v hudebním vystoupení a produkci vám poskytne komplexní vhled do všech aspektů moderní kariéry v hudbě. Ať už se chcete stát odborníkem ve vašem nástroji, nebo mistrem, náš BMus je praktický, pohlcující a spolupracující. Tady začíná váš život v hudbě.

BF v mezinárodních financích

Geneva Business School Barcelona Campus
Kampus Denní studium 3 roky Únor 2020 Španělsko Barcelona

Bakalář financí (BF) s majorem v oboru mezinárodních financí je navržen tak, aby vám umožňoval neustále se přizpůsobovat neustálým změnám ve světě financí a ekonomiky. Budete mít k dispozici nástroje pro pochopení a správu všech finančních aspektů v rámci soukromé nebo veřejné korporace a získání podrobných znalostí o problémech, které se týkají domácích i mezinárodních finančních institucí.

Bakalářský obor Business Management v zemědělství

HAS University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 4 roky Září 2019 Nizozemsko Venlo

Vedení podniku v zemědělství

Bakalář umění (Hons) v obchodní administrativě

ICBS Business College
Kampus Denní studium 3 roky Kontaktuj školu Řecko Thessaloniki Athens + 1 více

Akademický rok začíná počátkem října a končí v polovině května. Program je dodáván v režimu na plný úvazek, 3 dny v týdnu, 6 hodin denně. Všechny předměty / moduly mají 15 CATS (kredity). Titul je udělen UNIVERZITA WINCHESTER, ANGLIE, UK

Bakalářský studijní program v oboru politologie

Bratislava International School Of Liberal Arts
Kampus Denní studium 3 roky Kontaktuj školu Slovensko Bratislava

Všechny naše studentů, kteří absolvují s titulem v politologie, s koncentracemi buď v mezinárodních vztazích, středoevropských studií, nebo politického myšlení. BISLA je také flexibilní při poskytování zaměřené studium pro žáky se specifickými zájmy a nabízí celou řadu mimoškolních non-připsány kurzy zdarma (např cizí jazyky, prezentační a argumentace dovednosti, etc.)

Bakalář umění v oblasti digitálních médií a komunikací (s možností duálního titulu)

The International University in Geneva
Kampus Denní studium 3 roky Září 2019 Švýcarsko Geneva

Pokračujte v tvůrčí kariéře v reklamě, médiích a žurnalistice v komunikačních agenturách, nadnárodních společnostech, vládách a mezinárodních organizacích.

Přidružený titul v Liberal Studies

CIS Endicott International
Kampus Denní studium 2 roky Září 2019 Španělsko Community of Madrid

Liberální studia je 65-úvěrový program, který se skládá z kurzů z oblasti obchodu a humanitních věd. Program nabízí studentům obecné požadavky, stejně jako volitelné předměty, které se shodují se zájmy studentů, které si studenti sami mohou vybrat společně s děkanem studentů. Aby bylo možné program úspěšně dokončit, musí se studenti zúčastnit také programu dvou kreditů. Po úspěšném absolvování dvou let v Madridu, studenti mohou dokončit své bakalářské studium buď na Endicott College v Massachusetts nebo na jakékoliv jiné americké vysoké škole nebo univerzitě na světě.

Bakalář ve sportu a motorech

National University of Physical Education and Sports
Kampus Denní studium 3 roky Říjen 2019 Rumunsko Bucharest

Po absolvování tohoto programu se studenti naučí používat základní pojmy, teorie a koncepty sportovního oboru v odborné činnosti a komunikaci; a jak navrhnout, naplánovat a zhodnotit proces výběru a školení pro různé věkové kategorie a úrovně výuky s cílem určit kvalitu a limity některých procesů, programů, projektů, koncepcí, metod a teorií, podle požadavků specifických pro odvětví sportu.

Bakalářský titul v oboru mezinárodního managementu hotelu

VATEL Bordeaux - International Business School - Hotel, Tourism, Wine & Spirits Management
Kampus Denní studium 3 roky Říjen 2019 Francie Bordeaux

V mezinárodním prostředí, zvládnutí manažerské, týmové vedoucí a řídící techniky. Rozvoj odborné, právní, ekonomické a jazykové dovednosti s cílem je provozní ředitel ve společnosti.