BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Evropa - Zde naleznete bakalářské studium v Evropa.

Evropa je domovem nejstarších a nejprestižnějších univerzit na světě. Několik univerzit v Evropě dělali nespočet příspěvky pro společnost, a pokračovat v poskytování nejvyšší kvality vzdělání. Studenti se snaží o bakalářský stupeň Evropa nebude jen těžit z vynikající vzdělání, ale také zkušenosti obecně vysoký standard bydlení, dynamických měst, krásné krajiny a vzrušující cestovních příležitostí na celém kontinentu.

Studenti z celého světa se rozhodli pro Evropu bakalářského programu. Mezi mnoha možnostmi pro bakalářských stupňů Evropy, některé z populárních disciplín, které si studenti volí ke studiu jsou politické vědy, mezinárodní záležitosti, obchod, ekonomika, dějiny umění, sociologie, strojírenství, tvrdé vědy, filozofie a informační technologie.U bakalářského Evropy, požadavky se liší v závislosti na zemi a konkrétní studijního programu, nicméně obecně, minimálně tři roky prezenční forma je nutná možnosti existují i ​​na částečný úvazek a on-line studia.

Chcete-li se dozvědět více o bakalářských programů Evropy, procházet níže uvedené možnosti nebo pomocí vyhledávací pole výše zúžit vyhledávání. Udělejte další krok směrem k vašim cílům dnes!

nalezené výsledky Filter

Bakalář v mezinárodních financích

Financial University under the Government of the Russian Federation
Kampus Denní studium 4 let Září 2019 Rusko Moscow

Mezinárodní finanční fakulta (MFF) poskytuje školení pro bakaláře a magisterské studium v ​​oboru přípravu "Ekonomie". Po dokončení školení obdrží studenti diplom státního standardu Finanční univerzity pod vládou Ruské federace a také mají možnost získat diplom z jedné z prestižních západních partnerských univerzit.

Bachelor in Management

Synergy University
Kampus Online forma Denní studium 48 - 54 měsíců Září 2019 Rusko Moscow + 1 více

Studium základů řízení, ekonomiky, strategického plánování a práce s personálem. Naučte se, jak řídit projekty všech velikostí a přenést organizace na vrchol efektivity.

BF v mezinárodních financích

Geneva Business School Madrid Campus
Kampus Denní studium 3 let Září 2019 Španělsko Madrid

Tento bakalářský studijní program je určen pro studenty, kteří chtějí začít pracovat v široké škále finančních kariér, včetně investičního bankovnictví, managementu hedgeových fondů, akciových trhů, bankovnictví a správy portfolia. Absolventi tohoto programu se stanou odborníky v oblasti hodnocení a řízení finančních rizik, což jim umožní plně zvládnout mezinárodní finanční systém.

LLB (Hons) zákon s vládou a politikou

The University of Law Undergraduate Programmes
Kampus Denní studium 3 let Září 2019 Spojené království London Leeds + 1 více

Náš zákon LLB (Hons) s vládou a politikou je kvalifikační studijní obor, který byl studován po dobu tří let s možnostmi zaměřenými na vládu a politiku. Zaměřuje se na studenty, kteří chtějí vykonávat kariéru v právní nebo širší veřejnosti, v ústředních a místních orgánech nebo v obchodním sektoru a mají zájem o vládu a politiku.

Bakalář inženýrství v oboru tiskových médií

Hochschule der Medien - University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 7 semestry Říjen 2019 Německo Stuttgart

Tento bakalář inženýrství poskytuje technické vzdělání v Německu, zatímco studenti budou vyzbrojeni profesionálními, tvůrčími a mezikulturními dovednostmi potřebnými k prosperitě doma iv zahraničí.

Hudební výkon BMus (Hons)

London College of Creative Media
Kampus Denní studium 3 let Říjen 2019 Spojené království London

Naše BMus Hons Titul v hudebním vystoupení a produkci vám poskytne komplexní vhled do všech aspektů moderní kariéry v hudbě. Ať už se chcete stát odborníkem ve vašem nástroji, nebo mistrem, náš BMus je praktický, pohlcující a spolupracující. Tady začíná váš život v hudbě.

BF v mezinárodních financích

Geneva Business School Barcelona Campus
Kampus Denní studium 3 let Únor 2020 Španělsko Barcelona

Bakalář financí (BF) s majorem v oboru mezinárodních financí je navržen tak, aby vám umožňoval neustále se přizpůsobovat neustálým změnám ve světě financí a ekonomiky. Budete mít k dispozici nástroje pro pochopení a správu všech finančních aspektů v rámci soukromé nebo veřejné korporace a získání podrobných znalostí o problémech, které se týkají domácích i mezinárodních finančních institucí.

Mezinárodní obchod (bakalářský)

Amsterdam University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 4 - 4 let Září 2019 Nizozemsko Amsterdam

Mezinárodní obchodní program (IB) na Amsterdamské škole mezinárodní firmy vám nabízí inovativní vzdělávací zkušenost s globálním myšlení s BSc. v mezinárodním obchodě jste odpovědni za zahraniční pobočku mezinárodní organizace s odlišnou pracovní etikou, kulturou a jazykem. Jste podnikatel, který chcete založit vlastní podnik. Silný a praktický základ v mezinárodním podnikání je vaším cílem. Objevte svou vlastní cestu a vášní při studiu v inspirativním, ambiciózním a mezinárodním učebním prostředí. Očekávejte mnoho studijních oborů a přednášek v oblasti marketingu, ekonomiky, prodeje a technologie. Upravte svou výukovou cestu, ponořte se do jiné kultury prostřednictvím globální výměny a stáže a nastavte se na opravdovou globální kariéru.

Bakalářský v gastronomii

Gasma Gatronomy & Culinary Management Campus
Kampus Denní studium 4 let Září 2019 Španělsko Castellón de la Plana

Bakalářské studium v ​​gastronomii je zaměřeno na školení odborníků specializovaných na kulinářské techniky, ale také kvalifikovaných k vedení a řízení gastronomického podnikání. Čtyřleté školení, které umožní našim absolventům vést budoucnost gastronomie.

Bakalář v oboru sociální patologie a prevence

University of Hradec Králové, Faculty of Education
Kampus Denní studium 6 semestry Září 2019 Česká republika Hradec Kralove

Sociální patologie a prevence je studijní obor bakalářského studijního programu v rámci studijního programu Specializace v pedagogice, pořádané v prezenční formě studia.

Bakalář umění v oboru mezinárodní management (s možností duálního studia)

The International University in Geneva
Kampus Denní studium Září 2019 Švýcarsko Geneva

Pokračujte v mezinárodní kariéře v globálním podnikání, nadnárodních společnostech, rodinných podnicích, vládách a mezinárodních organizacích.

Bakalář umění (Hons) v obchodní administrativě

ICBS Business College
Kampus Denní studium 3 let Říjen 2019 Řecko Thessaloniki Athens + 1 více

Akademický rok začíná počátkem října a končí v polovině května. Program je dodáván v režimu na plný úvazek, 3 dny v týdnu, 6 hodin denně. Všechny předměty / moduly mají 15 CATS (kredity). Titul je udělen UNIVERZITA WINCHESTER, ANGLIE, UK

Bakalářské mezinárodní jídlo

HAS University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 4 let Září 2019 Nizozemsko 's Hertogenbosch

Mezinárodní jídlo

Bakalář v oboru Mezinárodní řízení podniku

Artevelde University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 3 let Září 2019 Belgie Ghent

Sen o mezinárodní kariéře? Chtěli jste rozšířit svůj obzor? Dosahují vaše ambice mimo hranice vaší země? Pak náš bakalářský titul v oboru International Business Management bude vaším šálkem čaje. Tento úplný tříletý bakalářský program se vyučuje v angličtině.

Bakalář ve vzdělávání

University College South Denmark
Kampus Denní studium 8 semestry Září 2019 Dánsko Haderslev

Budete být povoleny jako učitel pro primární a nižší sekundární úrovni ve třech předmětech. Obdržíte vysoce kvalitní teoretickou výuku, a ...