Filter
Bakalářské studium
Filipíny Manila Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium v Manila - Zde naleznete magisterské studium v Manila

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Filipíny, oficiálně známá jako Filipínské republiky, je suverénní stát v jihovýchodní Asii, v západní části Tichého oceánu. Angličtina je jedním z úředních jazyků Filipín a je povinný předmět ve všech školách.

Manila, hlavní a druhé největší město v zemi, je myšlenka být země 's ekonomické, politické, sociální a kulturní centrum. Na druhou stranu, město je obydlí do škol zemí top, vysokých školách, na univerzitách a vzdělávacích středisek. Tyto instituce nabízejí cenově dostupné vzdělání pro studenty.

Bakalářské studium v Manila - Veškeré informace o bakalářské studiu v Manila. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Manila zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Miriam College

Bakalář uměleckého umění ve vizuálním designu je ideálním tréninkem, pokud chcete mít kariéru v profesi designu a kreativním průmyslu. Program vám poskytne silné porozumě ... [+]

Bachelor of Applied Arts v oboru vizuálního designu

Bakalář uměleckého umění ve vizuálním designu je ideálním tréninkem, pokud chcete mít kariéru v profesi designu a kreativním průmyslu. Program vám poskytne silné porozumění umění, designu a kultuře. Budete se učit, jak rozvíjet strategie kreativního myšlení a vytvářet efektivní a inovativní řešení výzev vývoje vizuální komunikace pomocí multimediálních platforem, klasických kreseb a nových formátů digitálních médií.

Proč přijmout Applied Arts v oboru vizuálního designu na MC?Představuje praktické učební zkušenosti v oblasti umění a designuDůraz na konceptualizaci 2D a 3D forem v různých disciplínách jako je animace, branding, kreativní fotografie, digitální aplikace, grafická prostředí, multimediální produkce, balíčekPoskytuje speciální mentoring a individuální dohled nad aktivitami dílnyPoskytuje možnosti spolupráce prostřednictvím portfolia, výstavy diplomových prací a praxe (praxe)Poskytuje příležitosti pro vytváření sítí se společnostmi, umělci a designéry v různých oborechUmisťuje teorie do průmyslové praxe, které jsou hodnoceny na základě globálních trendů, mezinárodních standardů designu a profesních zkušenostíCo budu studovat?... [-]
Filipíny Manila
Listopad 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Miriam College

Bakalář školní docházky připravuje pro kariéru v raném dětském vzdělávání, konkrétně při přípravě žáků předškolních a základních škol. ... [+]

Bakalář školní výchovy v raném dětství

Bakalář školní docházky připravuje pro kariéru v raném dětském vzdělávání, konkrétně při přípravě žáků předškolních a základních škol.

Proč se v MC věnuje vzdělávání v raném dětství?

Vedou k osvědčování v oblasti vzdělávání v raném dětství (od narození do 8 let), což umožňuje studentům, aby s důvěrou absolvovali zkoušku licencí pro učitele.

Otevírá se k mnoha možnostem kariéry: Předškolní učitelé, elementární učitelé (1. až 3. stupeň), ředitel střediska péče o děti, správce, majitel školy, domácí poskytovatel služeb, specialistka na podporu rodiny, konzultant, výzkumný pracovník a vývojář vzdělávacích zdrojů.... [-]

Filipíny Manila
Listopad 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Mapúa Institute of Technology

Tento program je navržen tak, aby vlak studenty, kteří se připojí k řadám nového plemene nezávislých filmařů ... [+]

Škola Multimedia a výtvarné výchovy Mapua Institute of Technology nabízí programy, které se zabývají nekonečné možnosti kreativity v koncepci a rozvoj designu. Jeho inovativní osnovy jsou zaměřeny na rozvoj kompetencí a větší porozumění umění a jeho společenský dopad. Pokyny jsou navrženy tak, aby co nejvíce praktické zkušenosti kombinující tradiční umění a vznikající multimediální technologie se na výsledcích založených na výuce a učení systému jako základu pro splnění schopnosti, potřebné pro úspěšné zahájení kariéry jejích absolventů.

VIZE A MISE

Budeme celosvětově uznávané jako centrum excelence v oblasti multimédií a výtvarné výchovy tím, že poskytuje pokyny, které jsou aktuální obsah, state-of-art dodávky a reagovat na výzvy doby.... [-]

Filipíny Manila
Listopad 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině