BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Manila - Zde naleznete magisterské studium v Manila

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Filipíny, oficiálně známá jako Filipínské republiky, je suverénní stát v jihovýchodní Asii, v západní části Tichého oceánu. Angličtina je jedním z úředních jazyků Filipín a je povinný předmět ve všech školách.

Manila, hlavní a druhé největší město v zemi, je myšlenka být země 's ekonomické, politické, sociální a kulturní centrum. Na druhou stranu, město je obydlí do škol zemí top, vysokých školách, na univerzitách a vzdělávacích středisek. Tyto instituce nabízejí cenově dostupné vzdělání pro studenty.

Bakalářské studium v Manila - Veškeré informace o bakalářské studiu v Manila. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Manila zde.

nalezené výsledky Filter

Bachelor of Applied Arts v oboru vizuálního designu

Miriam College
Kampus Denní studium 4 roky Listopad 2019 Filipíny Manila

Bakalář uměleckého umění ve vizuálním designu je ideálním tréninkem, pokud chcete mít kariéru v profesi designu a kreativním průmyslu. Program vám poskytne silné porozumění umění, designu a kultuře. Budete se učit, jak rozvíjet strategie kreativního myšlení a vytvářet efektivní a inovativní řešení výzev vývoje vizuální komunikace pomocí multimediálních platforem, klasických kreseb a nových formátů digitálních médií.

Bakalář školní výchovy v raném dětství

Miriam College
Kampus Denní studium 4 roky Listopad 2019 Filipíny Manila

Bakalář školní docházky připravuje pro kariéru v raném dětském vzdělávání, konkrétně při přípravě žáků předškolních a základních škol.

Bakalář výtvarných umění v digitální kino

Mapúa Institute of Technology
Kampus Denní studium Listopad 2019 Filipíny Manila

Tento program je navržen tak, aby vlak studenty, kteří se připojí k řadám nového plemene nezávislých filmařů