BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Filozofie v Jižní Korea - Zde naleznete bakalářské studium Filozofie v Jižní Korea

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Ti, kteří chtějí zapojit ve výtvarném umění, ve studiu literatury a filozofie, nebo zkusit jinou tvůrčí rolí jako navrhování módy nebo kulinářské umění, bude s největší pravděpodobností najít program jejich zájmu v kategorii Arts.

Jižní Korea, oficiálně Korejská republika je suverénní země se nachází v jižní části Korejského poloostrova. Název "Korea " je odvozen z Goryeo dynastie, která vládla ve středověku. Jižní Korea je nyní liberální demokracie a ekonomickým tygrem. Nejprestižnější komplexní univerzity Seoul National University, Korea Advanced Institute of Science and Technology, University Yonsei a Korea University.

Bakalářské studium Filozofie v Jižní Korea - Veškeré informace o bakalářském studiu Filozofie v Jižní Korea. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jižní Korea zde!

2 Výsledky v Filozofie, Jižní Korea Filter

BFA v designu počítačových her

George Mason University Korea
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Program 120 počítačových her určených pro počítačové hry umožňuje studentům soustředit se na umělecké komponenty návrhu počítačových her a zároveň jim poskytnout technické pře ...

Čtěte více

Major archeologie a dějin umění

高丽大学世宗校区
Bakalář
Bře 2021
Korejština
Kampus

Major Archaeology and Art History major poskytuje výzkum a vzdělávání ve dvou oblastech archeologie a dějin umění. Archeologie je studie o starověké lidské kultuře a jejích st ...

Čtěte více