close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Filozofie v Kanada - Ottawa - Zde naleznete bakalářské studium Filozofie v Kanada - Ottawa

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul. Ti, kteří chtějí zapojit ve výtvarném umění, ve studiu literatury a filozofie, nebo zkusit jinou tvůrčí rolí jako navrhování módy… Čtěte více

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Ti, kteří chtějí zapojit ve výtvarném umění, ve studiu literatury a filozofie, nebo zkusit jinou tvůrčí rolí jako navrhování módy nebo kulinářské umění, bude s největší pravděpodobností najít program jejich zájmu v kategorii Arts.

Kanada je severoamerický země, skládající se z deseti provincií a tří teritorií. Nachází se v severní části kontinentu, se rozprostírá od Atlantiku k Pacifiku a na sever do Severního ledového oceánu.

Ottawa je uznáván jako jeden z nejlepších vzdělaných měst v Kanadě. Téměř polovina obyvatel je absolventem z různých univerzit a vysokých škol. Hlavní Instituce vyššího vzdělání, University of Ottawa a Carleton University přispěl k tomu jak přímo, tak i nepřímo.

Bakalářské studium Filozofie v Kanada - Ottawa - Veškeré informace o bakalářském studiu Filozofie v Kanada - Ottawa Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kanada - Ottawa zde!

Méně
Související studijní obory
arrow_drop_up arrow_drop_down
format_list_bulleted Filtry
Dominican University College
Ottawa, Kanada

Bachelor of Arts se zaměřením na filozofii je tříletý program určený pro ty, kteří chtějí získat širokou filozofickou kulturu a porozumění konceptům a strukturám myšlení, kter ... +

Bachelor of Arts se zaměřením na filozofii je tříletý program určený pro ty, kteří chtějí získat širokou filozofickou kulturu a porozumění konceptům a strukturám myšlení, které jim pomohou v jejich kariéře bez ohledu na jejich obor. Základní požadavky na tento program jsou navrženy tak, aby podporovaly kritické myšlení, poskytly studentům pochopení hlavních filozofických doktrín a argumentů ústředních osobností dějin filozofie, stejně jako dobrou úroveň znalostí formálních technik hodnocení argumenty. První ročník je zvláště zajímavý pro studenty, kteří se chtějí dále vzdělávat, než si zvolí konkrétní obor, jako je právo, žurnalistika nebo manažerské studium, a pokračovat ve své kariéře na jiných univerzitách. -
BA
English (Canada)
Zář 2021
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory