BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Filozofie v Spojené království - Cambridge - Zde naleznete bakalářské studium Filozofie v Spojené království - Cambridge

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Umění zahrnuje programy abstraktního charakteru, a typicky univerzity rozdělit uměleckých škol ze škol vědy. Výhod stavebního spoření do Společenství umění, jsou více kreativní a směřovat k intelektuální myšlení.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Cambridge, univerzitní město s asi 130.000 studentů, je hrdý na to být doma na University of Cambridge, která byla založena na počátku 13. století a stále hodnocena jako jedna z top 5 univerzit na světě. K dispozici je také Anglia Ruskin University.

Bakalářské studium Filozofie v Spojené království - Cambridge - Veškeré informace o bakalářském studiu Filozofie v Spojené království - Cambridge Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Cambridge zde!

2 Výsledky v Filozofie, Cambridge Filter

BA (Hons) Grafika

CSVPA
BA
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Tento kurz nabízí dynamický a vzrušující přístup k procvičování grafiky

Čtěte více

Archeologie - bakalář umění

University of Cambridge Gonville & Caius College
BA
Srp 2021
Angličtina
Kampus

Archeologie pokrývá obrovskou škálu témat, která pokrývají vývoj lidí prostřednictvím rozvoje zemědělství, starověkých civilizací a světových říší a role hmotné kultury v lids ...

Čtěte více