BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Filozofie v Japonsko - Zde naleznete bakalářské studium Filozofie v Japonsko

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Umění se odkazuje na programy, které se zaměřují na témata, intelektuálních typu, které nejsou vždy tak jednoduché, jak vědy a matematiku. Ti, kteří chtějí hrát tvořivou roli v přispívání ke komunitě by měl zájem o umění.

Japonsko je ostrovní stát ve východní Asii. Nachází se v Tichém oceánu, se nachází na východ od moře Japonska, Číny, Severní Koreje, Jižní Koreje a Ruska, táhnoucí se od moře Ochotské na severu na východní Čína moře a Tchaj-wanu na jihu.

Bakalářské studium Filozofie v Japonsko - Veškeré informace o bakalářském studiu Filozofie v Japonsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Japonsko zde!

3 Výsledky v Filozofie, Japonsko Filter

Bakalářská vysokoškolského Yokohama Creative-město (YCCS)

Yokohama National University
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Kampus

Program nabízí inovativní interdisciplinární kurzy pro budoucí vůdce.

Čtěte více

Bakalář v oblasti ochrany a restaurování kulturních statků

Tohoku University Of Art & Design
Bakalář
Dub 2021
Japonský
Kampus

V rámci konzervace a obnovy kulturních statků budou studenti studovat obrazy, předměty a vědu o ochraně přírody, získají odborné znalosti a dovednosti. Cílem je vyškolit lidi, ...

Čtěte více

Bakalář na webu

数字好莱坞大学
Bakalář
Dub 2021
Japonský
Kampus

Získání znalostí a dovedností k vedení webového průmyslu. Z popularizace chytrých telefonů, trendů jako Twitter a Facebook a expanze síťového podnikání webový průmysl stále po ...

Čtěte více