close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Finanční plánování v Austrálie - Severní Wollongong - Zde naleznete bakalářské studium Finanční plánování v Austrálie - Severní Wollongong

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy. Pokračování vzdělání v oblasti finančního plánování připravuje studenty pro různé kariéry. Příklady témat, které mohou studenti studují, jsou… Čtěte více

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Pokračování vzdělání v oblasti finančního plánování připravuje studenty pro různé kariéry. Příklady témat, které mohou studenti studují, jsou investice, osobní finanční plánování, plánování majetku, právo zdanění bankovnictví, zaměstnanecké výhody, pojištění a důchodů.

Austrálie má dotovanou vyšší vzdělání pro studenty, které sledují na vysokoškolské tituly. Oni také poskytují půjčky a granty pro postgraduální studenty. Vyšší vzdělávání začíná na úrovni bakalářského studia do doktorského diplomu v jakémkoli oboru.

Bakalářské studium Finanční plánování v Austrálie - Severní Wollongong - Veškeré informace o bakalářském studiu Finanční plánování v Austrálie - Severní Wollongong Ušetřete čas a kontaktujte školu v Austrálie - Severní Wollongong zde!

Méně
format_list_bulleted Filtry
University of Wollongong Faculty of Business
Severní Wollongong, Austrálie +1 Více

Finanční plánovači musí mít znalosti nejen o financích, ale také o účetnictví, správě a marketingu.

Finanční plánovači musí mít znalosti nejen o financích, ale také o účetnictví, správě a marketingu. -
Bakalář
Denní studium
Kombinované studium
Angličtina
Led 2022
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde