close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Finance a ekonomie v Turecko - Istanbul - Zde naleznete bakalářské studium Finance a ekonomie v Turecko - Istanbul

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul. Studenti sledují na finanční a ekonomické vzdělání rozvíjet znalosti a dovednosti analyzovat ekonomiku tak, aby zásadní finanční rozho… Čtěte více

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Studenti sledují na finanční a ekonomické vzdělání rozvíjet znalosti a dovednosti analyzovat ekonomiku tak, aby zásadní finanční rozhodnutí. Studenti získají znalosti o finančních pojmů, řízení portfolia a řízení rizik.

Vysoké školy v Turecku, poskytovat buď dva nebo čtyři roky vzdělávání vysokoškolské studium, zatímco magisterské programy trvat minimálně dva roky. Tam je asi 820 vysokoškolskými institucemi v Turecku, včetně 76 univerzit s celkovou zahraničních studentů více než 1 milion. Kvalita vzdělávání na tureckých univerzitách značně liší, některé poskytující vzdělání a zařízení na stejné úrovni s mezinárodně uznávanými škol.

Besiktas se nachází na Bospor, jako jedna z čtvrtí Istanbulu. Má za sebou dlouhou historii, počínaje před byzantských časech, a pokud jde o vzdělání, je kampus univerzity Bahcesehir zde nachází, spolu s Hacettepe University.

Bakalářské studium Finance a ekonomie v Turecko - Istanbul - Veškeré informace o bakalářském studiu Finance a ekonomie v Turecko - Istanbul Ušetřete čas a kontaktujte školu v Turecko - Istanbul zde!

Méně
format_list_bulleted Filtry
Bahcesehir University
Istanbul, Turecko

Rychlá globalizace v posledních letech, rozvoj finančních trhů a integrace světových ekonomik spolu obohacují rozmanitost finančních a ekonomických produktů.

Rychlá globalizace v posledních letech, rozvoj finančních trhů a integrace světových ekonomik spolu obohacují rozmanitost finančních a ekonomických produktů. -
Bakalář
Denní studium
8 semestry
Angličtina
Zář 2021
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde