close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Finance v Čína - Wu-chan - Zde naleznete bakalářské studium Finance v Čína - Wu-chan

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění. Pole financí je zaměřena na hospodaření s penězi na všech úrovních. Finance studenti často studují širokou škál… Čtěte více

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Pole financí je zaměřena na hospodaření s penězi na všech úrovních. Finance studenti často studují širokou škálu témat od investičního bankovnictví do osobního finančního plánování. Mohou se zaměřit na podpole, jako je účetnictví nebo podnikových financí hned, nebo počkat, až se specializují s absolventské hodnosti.

Ministerstvo školství běží vzdělání v Číně. Vláda často poskytuje částečnou finanční prostředky pro vysokoškolské vzdělávání v technických a veřejných vysokých škol. Čínská vláda rovněž vyvinula Studijní program, který umožňuje tyto studenty s odbornou kvalifikací živit své nadání.

Toto město je jedním z mála vzdělávacích a vědeckých center v zemi, podél Šanghaji a Pekingu. Za ta léta, že byl zaznamenán největší počet zápis vysokoškolské studenty na světě. Středisek vysokých škol jsou velmi vynikající a mnoho studentů, kteří prošli nich může dosvědčit.

Bakalářské studium Finance v Čína - Wu-chan - Veškeré informace o bakalářském studiu Finance v Čína - Wu-chan Ušetřete čas a kontaktujte školu v Čína - Wu-chan zde!

Méně
format_list_bulleted Filtry
湖北大学
Wu-chan, Čína

Tento obor má pevné teoretické základy ekonomiky a financí, systematické zvládnutí moderní měny, úvěr, bankovnictví, cenné papíry, pojišťovnictví a další odborné znalosti a zá ... +

Tento obor má pevné teoretické základy ekonomiky a financí, systematické zvládnutí moderní měny, úvěr, bankovnictví, cenné papíry, pojišťovnictví a další odborné znalosti a základní dovednosti, silný cizí jazyk, matematiku, dovednosti v oblasti počítačových aplikací a dobré myšlení, Professional, kulturní, fyzické a duševní kvality, se silnými praktickými a inovativními schopnostmi a schopnými zapojit se do finanční praktické práce v různých finančních institucích, vládních ministerstvech, souvisejících podnicích, institucích a vědeckých výzkumných odděleních. -
Bakalář
čínština
Zář 2021
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde