Filter
Bakalářské studium
Finsko Espoo Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium v Espoo - Zde naleznete magisterské studium v Espoo

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Formální systém vysokoškolského vzdělávání ve Finsku je 7-3-2-2 vzor. Univerzita má dva roky v odborné nebo technické vzdělání a konečně dvouleté předběžné terciárního vzdělávání. Finsko má také několik veřejných i soukromých vysokých škol, které mají povoleno dostupnost vysokoškolského vzdělání pro studenty.

Espoo je druhé největší město ve Finsku. Je to městská obec s více než 200.000 obyvateli. To je doma k Aalto University a pobočkou kampus Helsinki University of Technology.

Bakalářské studium v Espoo - Veškeré informace o bakalářské studiu v Espoo. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Espoo zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Aalto University

Nový bakalářský program v ekonomii vám nabízí nástroje pro pochopení a změnu světa. ... [+]

Cíle studie

Jaký je nejúčinnější způsob, jak bojovat proti změně klimatu? Jak ovlivňují mezinárodní obchod a migraci celosvětovou nerovnost? Jaký je nejlepší způsob, jak podpořit inovaci? Jak můžeme navrhnout instituce, které poskytují odolnost proti šokům, jako jsou finanční krize? V bakalářském programu Aalto v ekonomice se naučíte systematicky řešit takové otázky - a mnoho dalších.

Ekonomika je budova sociální vědy založená na přísných teoretických modelech a pečlivé analýze dat. Budete studovat formální modelování, empirické metody a instituce ve vedoucím centru pro ekonomický výzkum ve Finsku. Naši profesoři jsou mezinárodně uznávaní učenci, kteří pracovali v některých z nejlepších univerzit po celém světě a mají rozsáhlé zkušenosti s poradenstvím pro vlády, soukromé společnosti a nevládní organizace. Program také zahrnuje studium matematiky a programování na Aalto University School of Science.... [-]

Finsko Espoo
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
3 - 5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Aalto University

Aalto bakalářský program v designu je mezinárodní studijní program, který vás připraví na budoucí kreativní práci s fyzickými a digitálními médii při budování bohatého po ... [+]

Cíle studie

Chtějíte formovat zítřejší společnost a design výrobků, služeb a systémů 21. století? Aalto bakalářský program v designu je mezinárodní studijní program, který vás připraví na budoucí kreativní práci s fyzickými a digitálními médii při budování bohatého portfolia práce řešících obchodní a společenské výzvy a vývoj v soukromém, veřejném a kulturním sektoru. Při přípravě na život po ukončení studia budete mít také možnost vymanit si totožnost a najít profesionální místo pro sebe jako návrháře, ať už pracujete s klienty samostatně jako projektový konzultant nebo jako člen týmu v rámci větší organizace.

... [-]
Finsko Espoo
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
3 - 5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině